APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA pēta situācija darba tirgū un pakalpojumu efektivitāti. Aptaujās darba devējus, nozaru asociācijas un NVA klientus

 
Lai prognozētu darba tirgus attīstību un darba devēju pieprasījumu pēc darbaspēka īstermiņā, kā arī lai novērtētu NVA pakalpojumus, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar SIA „Factum” veiks vairākus pētījumus, aptaujājot gan darba devējus un nozaru asociāciju pārstāvjus, gan NVA pakalpojumu saņēmējus - bezdarbniekus, darba meklētājus un nodarbinātos, kuri iesaistīti NVA pasākumos.

Aptaujas turpmāk tiks rīkotas regulāri. To rezultāti tiks ņemti vērā, plānojot NVA darbību un nodarbinātības pasākumus, kā arī organizējot bezdarbnieku un darba meklētāju apmācību, lai NVA piedāvājums atbilstu reālai situācijai un pieprasījumam darba tirgū. Informācijas un datu iegūšanai SIA „Factum” izmantos dažādus veidus – telefonintervijas, fokusgrupu diskusijas vai padziļinātās intervijas, kas piemērotas attiecīgajai mērķa auditorijai un konkrētā pētījuma mērķiem. NVA aicina darba devējus, sadarbības partnerus, savus klientus būt atsaucīgiem, piedalīties aptaujās un atrast laiku sava viedokļa un priekšlikumu paušanai.

Pētījumi tiek veikti Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras darba tirgus prognozēšanas un uzraudzības sistēmas attīstība” (Nr.1DP/1.3.1.7.0/09/IPIA/ NVA/001) ietvaros.

Sagatavoja:
Informācijas un dokumentu pārvaldības nodaļa

Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv