APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA klientus Rīgā apkalpos tikai divās vietās

 
 Saistībā ar to, ka Rīgas domes Īpašuma departaments atteicies pagarināt līgumu par telpu nomu, no šā gada 28.decembra NVA Rīgas reģionālā filiāle slēgs klientu apkalpošanas centru Rīgā, Brīvības gatvē 266. Līdz ar to, sākot ar 28.decembri, Rīgā NVA klientus apkalpos nevis trīs, bet tikai divās vietās – Jēzusbaznīcas ielā 11 un F.Sadovņikova ielā 20.  

NVA darbinieki, kas strādāja ar klientiem Brīvības gatvē 266 savu darbu turpinās NVA klientu apkalpošanas centra telpās Jēzusbaznīcas ielā 11. Tātad, turpmāk bezdarbnieki, kuri līdz šim bija reģistrējušies Brīvības gatvē 266, varēs sazināties un tikties ar saviem inspektoriem NVA filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11. Savukārt tiem bez darba palikušajiem cilvēkiem, kas pēc šā gada 27.decembra plānoja bezdarbnieka statusa saņemšanai pieteikties Rīgā, Brīvības gatvē 266, būs jādodas uz kādu no diviem citiem Rīgas klientu apkalpošanas centriem.

Ņemot vērā neērtības, kuras telpu nomas atteikums radījis NVA klientiem, un paredzot lielu apmeklētāju pieplūdumu jau tāpat pārslogotajās NVA klientu apkalpošanas vietās Jēzusbaznīcas ielā 11 un F.Sadovņikova ielā 20, NVA Rīgas reģionālās filiāles vadība lūgusi inspektorus pārcelt iepriekš 28., 29. un 30. decembrī plānoto darbu ar jau reģistrētajiem bezdarbniekiem uz 2010.gada janvāri, lai decembra pēdējās darbdienās apkalpotu pārsvarā tos cilvēkus, kuri atnāks reģistrēties bezdarbnieka statusa saņemšanai. NVA klientu apkalpošanas centra telpās Jēzusbaznīcas ielā 11 pirmajā stāvā notiks pirmreizējā bezdarbnieku reģistrācija, proti – tur tiks apkalpoti tie bezdarbnieki, kas reģistrēsies bezdarbnieka statusa saņemšanai, savukārt otrajā stāvā tiks apkalpoti jau reģistrētie bezdarbnieki, kas apmeklēs NVA atkārtoti. NVA jau šobrīd izskata risinājumus un iespējas nodrošināt papildus telpas klientu apkalpošanai Rīgā.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar NVA klientu konsultantiem, zvanot pa tālruņiem 67507860, 67507861 vai 67507851.

Kā zināms, pamatojoties uz Rīgas domes priekšsēdētāja rīkojumu, Rīgas domes Īpašuma departaments no Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas ir pārņēmis savā valdījumā nekustamo īpašumu Rīgā, Brīvības gatvē 266, kur atrodas arī viena no trim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientu apkalpošanas vietām Rīgā. Rīgas domes Īpašuma departaments nosūtījis NVA oficiālu vēstuli par nomas līguma izbeigšanu.

Sagatavoja:

Informācijas nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv