APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Četru sociālo aprūpes centru iemītniekiem NVA pasniedz Ziemassvētku dāvanas

 
Piedaloties Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu rīkotajā Ziemassvētku labdarības akcijā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieki četru sociālo aprūpes centru iemītniekiem sagādāja dāvanas – grāmatas, rotaļlietas, attīstības spēles, flomāsterus, krāsas, zīmuļus, higiēnas preces, dziju, saldumus u.c. Visiem četriem aprūpes centriem tiek dāvināti arī par NVA darbinieku saziedotajiem līdzekļiem nopirktie televizori un DVD atskaņotāji.

„Gadu mija ir laiks, kad jāpadomā arī par tiem, par kuriem ikdienas steigā aizmirstam padomāt. Katram no mums ir jāizdara vēl kas labs šajā gadā, lai mēs kļūtu stiprāki, atbildīgāki un dāsnāki. Mūsu kolektīvs no sirds ir sarūpējis Ziemassvētku veltes, ar ko vēlamies iepriecināt aprūpes centru iemītniekus,” – uzsver NVA direktore Baiba Paševica.

Šodien NVA pārstāvji Ziemassvētku dāvanas nogādāja aprūpes centram „Ropaži” Rīgas rajonā. 18.decembrī pulkst. 10.00 Ziemassvētku dāvanas tiks pasniegtas cilvēkiem, kas dzīvo aprūpes centrā „Ķīši” Tukuma rajona Jaunsātu pagastā. Savukārt pulkst. 13.00 Jelgavas rajona Vilces pagastā dāvanas saņems aprūpes centra „Ziedkalne” ļaudis. 19.decembrī NVA Ziemassvētku dāvanas dosies uz Gulbenes rajonu, kur pulkst. 11.00 iepriecinās Litenes aprūpes centra iemītniekus.

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
NVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: 67021808
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv