APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūru apmeklē Polijas delegācija

 
29.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica tikās ar Polijas Podlases vojevodistes Bjalistokas nodarbinātības dienesta un Profesionālās pilnveidošanas centra delegāciju, kuru vadīja Bjalistokas nodarbinātības dienesta direktore Janīna Mironoviča. Delegācija no Polijas pieredzes apmaiņas vizītes ietvaros Latvijā viesojās divas dienas.

29.oktobrī NVA vadība iepazīstināja Nodarbinātības dienesta un profesionālās pilnveidošanas speciālistus no Polijas par situāciju Latvijas darba tirgū, NVA darbību un pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti bezdarbniekiem, darba meklētājiem un bezdarba riskam pakļautajām personām un citiem jautājumiem.

Tikšanās laikā vizītes dalībnieki apmainījās ar pieredzi Eiropas Sociālā fonda administrēšanā. Tika konstatēts, ka gan Latvijā, gan Polijā ir samērā līdzīga situācija šajā jomā. NVA pārstāvji sniedza atbildes arī uz viesu jautājumiem par darbu ar klientiem, karjeras pakalpojumiem, bezdarbnieku apmācību iespējām un to īstenošanu. NVA vadība un Polijas Bjalistokas nodarbinātības dienesta vadība vienojās arī par turpmāko sadarbību abu organizāciju starpā.

Polijas pārstāvju vizīte notika, pamatojoties uz vienošanos par sadarbību starp Polijas Republikas Podlases vojevodisti un Latgales reģiona attīstības aģentūru, kā arī uz līgumiem starp Polijas Republikas Podlases vojevodistes rajonu pašvaldībām un Latgales reģiona pašvaldībām. Vizīti Latvijā organizēja Daugavpils rajona padome izpildirektores Vandas Kezikas vadībā.

Vizīte aizsākās 28.oktobrī, Daugavpilī, kur Polijas kolēģus uzņēma Daugavpils rajona padomē, kā arī viesi apmeklēja 2 izglītības iestādes. Šajā vizītes dienā savā pieredzē par nodarbinātības situāciju Latgalē ar kolēģiem no Polijas dalījās NVA Daugavpils filiāles vadītājs Jānis Vanags.

29.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūru tikšanās laikā NVA pārvaldē pārstāvēja NVA direktore Baiba Paševica, direktores padomniece starptautisko attiecību jautājumos Evita Vītola, Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta direktore Inese Kalvāne, Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta Starptautisko attiecību nodaļas vadītājs Māris Ginters un projekta vadītāja Zane Brūvere.


Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu
< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv