APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūru apmeklē Melnkalnes delegācija

 
No 27. līdz 29. oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) savas vizītes Latvijā ietvaros apmeklē Melnkalnes Republikas Veselības, darba un sociālās labklājības ministrijas, Nodarbinātības aģentūras un Statistikas institūta vadības delegācija, lai apspriestu turpmāko sadarbību, informācijas un pieredzes apmaiņu. Šo darba tikšanos organizē vizītes eksperts Latvijas Universitātes asociētais profesors M. Hazans.

27. oktobrī NVA direktores vietniece nodarbinātības politikas jautājumos Vija Račinska Melnkalnes kolēģus iepazīstināja ar situāciju Latvijas darba tirgū un NVA darbību. Tika stāstīts arī par nodarbinātības statistikas datu apkopošanu un NVA sadarbību ar Centrālo statistikas pārvaldi.

28. oktobrī Melnkalnes Republikas Veselības, darba un sociālās labklājības ministrijas, Nodarbinātības aģentūras un Statistikas institūta vadības pārstāvji tiks informēti par NVA sadarbību ar darba devējiem, izsludinot vakances un piemeklējot nepieciešamos darbiniekus, organizējot darba intervijas, apmācot bezdarbniekus pēc darba devēju pieprasījuma, darba devējiem piedaloties profesionālās apmācības grupu veidošanā, apmācību noslēguma eksāmenos, prakses organizēšanā utt. NVA pārstāvji informēs arī par aktīvo nodarbinātības un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu organizēšanu un īstenošanu, kā arī par bezdarbnieku un darba meklētāju konsultēšanu.

Melnkalnes delegācijas vizītes trešajā dienā uzmanība tiks pievērsta NVA karjeras pakalpojumiem, komersantu, kuri sniedz darbiekārtošanas pakalpojumus, licencēšanai un uzraudzībai, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pakalpojumiem, kā arī ārvalstnieku nodarbināšanas jautājumiem.

Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv