APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Izstādē

 
No 23. – 26.oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalās izstāžu sabiedrības „Latexpo” organizētajā izstādē "Darbs. Karjera. Izglītība". Šāda specializēta izstāde, kas interesentiem vienuviet piedāvā informāciju gan par izglītības un karjeras iespējām, gan par darba piedāvājumiem un vakancēm, tiek rīkota jau ceturto reizi. Arī šogad ekspozīcija tiks izvietota Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b.

Izstādes gaitā NVA pārstāvji konsultēs apmeklētājus par situāciju darba tirgū un NVA īstenotajiem aktīvajiem nodarbinātības un bezdarba samazināšanas pasākumiem. Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta speciālisti apmeklētājus iepazīstinās ar NVA pakalpojumu klāstu bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, informēs par iespējām iesaistīties jaunākajos pasākumos un projektos. Karjeras pakalpojumu departamenta darbinieki konsultēs interesentus karjeras izvēles jautājumos un piedāvās aizpildīt profesionālās piemērotības testus, lai sniegtu priekšstatu par izglītības un darba iespēju daudzveidību un darba karjeras plānošanas nozīmi cilvēka dzīvē. Savukārt EURES (Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls) Latvijas konsultanti NVA stenda apmeklētājiem siegs informāciju par dzīves un darba apstākļiem Eiropas Savienības valstīs.

Paralēli konsultācijām, kuras sniegs NVA speciālisti, interesentiem izstādes stendā būs iespēja noskatīties prezentāciju par NVA un tās piedāvātajiem pakalpojumiem, izglītojošas dokumentālās filmas „Iepazīsti dažādas darba vides” „Darītāju laiks”, kā arī izvēlēties sev interesējošus materiālus par NVA pakalpojumiem.

NVA direktore Baiba Paševica: „Šodien NVA ir līdzvērtīgs sadarbības partneris kā darba devējam, tā bezdarbniekam. Tieši mēs īstenojam valsts politiku bezdarba samazināšanas un bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta jomā! Jebkuram cilvēkam, kurš vēl plāno vai grib kaut ko mainīt savā profesionālajā karjerā, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, palīdzot atrast savu vietu darba tirgū, pilnveidojot jau esošās vai apgūstot jaunas darba prasmes”.


Sagatavoja:

NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv