APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA piedāvā apmeklētājiem ērtākus pieņemšanas laikus

 
Domājot par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientu ērtību, sākot ar 2008. gada 1.maiju tiks mainīti un pagarināti NVA pārvaldes, filiāļu, sektoru un klientu apkalpošanas centru apmeklētāju pieņemšanas laiki.

NVA filiālēs, Rīgas reģionālās filiāles klientu apkalpošanas centros, kā arī Dagdas, Skrundas, Aizputes, Priekules, Kārsavas, Zilupes, Līvānu, Maltas, Viļānu, Olaines, Siguldas, Salaspils, Smiltenes un Rūjienas sektoros apmeklētāju pieņemšanas laiks būs pirmdienās no pulkst.9.00 līdz pulkst.18.00; otrdienās, trešdienās, ceturtdienās - no pulkst.9.00 līdz pulkst.16.30; piektdienās - no pulkst.9.00 līdz pulkst.14.00. Jāuzsver, ka apmeklētāji minētājā pieņemšanas laikā tiks apkalpoti bez pārtraukuma.

NVA Neretas, Baltinavas, Tilžas, Viļakas, Ilūkstes, Auces, Elejas, Viesītes, Lubānas un Varakļānu sektoros apmeklētāju pieņemšanas laiks būs pirmdienās, trešdienās, piektdienās no pulkst.9.00 līdz pulkst.13.00, bet otrdienās un ceturtdienās - no pulkst.12.00 līdz pulkst.16.00.

NVA pārvaldes darbinieki apmeklētājus pieņems pirmdienās no pulkst.14.00 līdz pulkst.17.00.

Jāpiebilst, ka katra mēneša pirmajā piektdienā filiālēs notiek informatīvā dienā, tādējādi katra mēneša pirmajā piektdienā apmeklētāji netiek pieņemti. Savukārt pirmssvētku dienās apmeklētāju pieņemšanas laiks būs līdz pulkst.13.00.

NVA sniegto pakalpojumu administrēšanas struktūru veido pārvalde, 27 filiāles, 3 klientu apkalpošanas centri un 25 sektori visā Latvijā. Atgādināsim, ka Nodarbinātības valsts aģentūra ir Labklājības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kura:
  • sniedz palīdzību cilvēkiem darba zaudēšanas gadījumā;
  • nodrošina bezdarbnieku un darba meklētāju, kā arī bezdarba riskam pakļauto cilvēku spējām, iegūtajai izglītībai, profesionālajai piemērotībai, darba pieredzei, veselības stāvoklim un dzīves apstākļiem atbilstīgu pakalpojumu pieejamību un karjeras konsultācijas, tādējādi sekmējot cilvēka konkurētspējas uzlabošanos un integrēšanos darba tirgū;
  • nodrošina informācijas pieejamību par darba tirgus situāciju un NVA sniegtajiem pakalpojumiem;
  • nodrošina NVA deleģēto funkciju Eiropas Sociālā fonda (ESF) administrēšanā izpildi;
  • organizē ES Strukturālo fondu nacionālo programmu NVA kompetencē esošu projektu īstenošanu Struktūrfondu saņēmējam un ESF nacionālās programmas ieviesējam noteiktajā apjomā;
  • darbojas Eiropas Savienības nodarbinātības dienestu tīklā (EURES) un izmanto to darba tirgus problēmu risināšanā un brīvas darbaspēka kustības nodrošināšanā.


Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021744; 67021835
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv