APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA informēs pašvaldību vadītājus un darba devējus par sadarbības iespējām 2008.gadā

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 26. oktobra līdz 13. decembrim katrā Latvijas rajonā rīkos informatīvu semināru „NVA sadarbības partnerību veicināšana – iespējas un izaicinājumi 2008.gadā”, lai pašvaldību vadītājus un darba devējus klātienē iepazīstinātu ar aģentūras 2008. gadā piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem, kā arī lai kopīgi meklētu risinājumus nodarbinātības veicināšanai.

Pirmais seminārs notiks Saldū, piektdien, 26. oktobrī, plkst. 10.00, Saldus rajona padomes telpās, Avotu ielā 12. Semināru atklās NVA direktors Ringolds Beinarovičs. Viņš pasniegs atzinības rakstus labākajiem sadarbības partneriem, kā arī vadīs rajona pašvaldību vadītāju darba grupu. Par sadarbības iespējām, ko NVA piedāvā pašvaldībām un darba devējiem 2008.gadā, stāstīs Nodarbinātības pasākumu un attīstības departamenta direktore Ilona Jurševska un Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja Dace Zvaigzne. Semināra dalībnieki tiks informēti arī par Eiropas Sociālā fonda atbalstītajiem pasākumiem 2007.-2013.gada plānošanas periodā un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pakalpojumiem.

„Mūsu sadarbības iespēju un formu ir daudz. Aģentūras pakalpojumu klāstā ir gan profesionālā, gan neformālā apmācība; gan subsidētā nodarbinātība un algotie pagaidu darbi invalīdiem un cilvēkiem pirmspensijas vecumā; gan karjeras konsultācijas un psiholoģiskais atbalsts, savukārt vasarās aģentūra organizē skolēnu nodarbinātību. Īstenojam divus pilotprojektus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – neklātienes apmācību ar datora un interneta palīdzību, kā arī komplekso atbalstītā darba programmu. Esam iecerējuši organizēt komplekso palīdzību cilvēkiem ar atkarībām, kuri vēlas ārstēties un strādāt. Šī palīdzība ietvers gan darbu, gan nodarbības ar psihologu un narkologu. 80 Rīgas un Latgales reģiona bezdarbniekiem palīdzam uzsākt komercdarbību vai kļūt par pašnodarbinātām personām. Šovasar aģentūra uzsāka arī pilotprojektu, kurā paredzēta bērnu pieskatīšana laikā, kad viņu māmiņas mācās NVA organizētajos profesionālās apmācības kursos, taču arī valstij un pašvaldībām, lai māmiņas varētu strādāt, ir ļoti nopietni jādomā par bērnu pieskatīšanas iespējām. Darba devējus aicinu ne tikai aktīvāk aģentūrā reģistrēt vakances, bet arī pieteikt nepieciešamo speciālistu apmācību viņiem vajadzīgajās profesijās, kā arī izmantot mūsu jauno pakalpojumu – bezdarbnieku apmācību pie darba devēja,” – uzsver NVA direktors R.Beinarovičs.

30.oktobrī seminārs notiks Ludzā, 31.oktobrī – Preiļos, 2.novembrī – Kuldīgā, 5.novembrī – Ventspilī, 6.novembrī – Jūrmalā, 7.novembrī – Rēzeknē, 8.novembrī – Daugavpilī, 20.novembrī – Jelgavā, 21.novembrī – Dobelē, 22.novembrī – Krāslavā, 23.novembrī – Madonā, 26.novembrī – Jēkabpilī, 27.novembrī – Aizkrauklē, 28.novembrī – Limbažos, 29.novembrī – Talsos, 30.novembrī – Ogrē, 3.decembrī – Valkā, 4.decembrī – Valmierā, 5.decembrī – Gulbenē, 6.decembrī – Alūksnē, 7.decembrī – Balvos, 10.decembrī – Rīgā un Liepājā, 11.decembrī – Tukumā, 12.decembrī – Bauskā, 13.decembrī – Cēsīs.


NVA Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta
Mārketinga un starptautisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021838; 67021744
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv