APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktors R.Beinarovičs tiekas ar Saeimas Nodarbinātības apakškomisiju

 
Šodien Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs, NVA Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta direktore Ilona Jurševska un NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Vija Račinska apmeklē Saeimu, lai Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisiju informētu par bezdarba situāciju valstī uz 2007. gada 1. septembri.

Tikšanās laikā, balstoties uz NVA veikto pētījumu rezultātiem, tiks apspriests arī Rīgas pilsētas un Rēzeknes rajona bezdarbnieka psiholoģiskais portrets, kā arī situācija Latgales reģiona darba tirgū. Kā zināms, augusta beigās Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis pazeminājies līdz 5,4%, savukārt reālā bezdarba līmenis (no kopējā bezdarbnieku skaita atskaitot tos, kuri ilgstoši iesaistīti aktīvās nodarbinātības pasākumos) augustā bija 5,0%. Viszemākais bezdarba līmenis reģistrēts Rīgā – 3,4% (3,3%). Visaugstākais bezdarba rādītājs valstī joprojām ir Latgalē, piemēram, Rēzeknes rajonā pagājušajā mēnesī tas bija 18,7% (17,1%).

Lai motivētu bezdarbniekus aktīvāk meklēt darbu, kā arī mērķtiecīgāk un lietderīgāk izmantot NVA pakalpojumus, ar šā gada 1.septembri visās NVA filiālēs bezdarbniekiem vai darba meklētājiem tiek izstrādāts „Individuāls darba meklēšanas plāns”. Saeimas Nodarbinātības apakškomisijas pārstāvji šodien tiks iepazīstināti ar „Individuāla darba meklēšanas plāna” specifiku un īstenošanas gaitu, kā arī ar bezdarbnieku profilēšanas anketas ieviešanas procesu.


NVA Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta
Mārketinga un starptautisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021744; 67021838; 26114728;
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv