APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktora „ēna” – 12. klases skolnieks

 
21. martā jau septīto reizi notika organizācijas Junior Achievement-Latvija rīkotā „Ēnu diena”, kuras ietvaros skolēni apmeklēja uzņēmumus un iestādes, lai klātienē gūtu priekšstatu par to darbību. Sava „ēna” bija arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktoram Ringoldam Beinarovičam – Rīgas 3. vidusskolas 12. klases audzēknis Reinis Klaužs. Viņa darba diena bija ar notikumiem piesātināta - gūstot ieskatu valsts pārvaldes institūcijas vadītāja ikdienas darbā, Reinis Klaužs piedalījās svarīgās apspriedēs – gan NVA direktora sarunās ar Profesionālās karjeras izvēles valsts aģentūras (PKIVA) pārstāvjiem, gan pārrunās par visus Latvijas reģionus un profesijas aptverošas CV un vakanču datu bāzes BURVIS (Bezdarbnieku uzskaites un reģistrēto vakanču informācijas sistēma) ieviešanu. Pateicoties šai sistēmai uzlabosies ne tikai informācijas plūsmas efektivitāte starp darba devēju un bezdarbnieku, bet arī tiks izveidota visapjomīgākā Latvijas mēroga darba devēju reģistrēto vakanču datu bāze.

R.Beinaroviča „ēna” iepazinās arī ar NVA pārvaldes darbu un tā specifiku, taču, kā atzina pats Reinis Klaužs, vislielāko interesi raisīja NVA Rīgas reģionālās filiāles Centrālā klientu apkalpošanas centra darbs, jo tur jaunietis varēja vērot nodarbinātības aģentu tiešo darbu ar NVA klientiem – bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem.

Reinis Klaužs uzskata, ka guvis vērtīgu ieskatu valsts iestādes un tās vadītāja darbā, lai gan pats savu nākotni saista ar studijām Rīgas Tehniskajā universitātē, kur vēlās apgūt inženiera profesiju.

NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 7021744; 26114728
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv