APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktors sniedz informāciju LR Saeimas Nodarbinātības apakškomisijai

 
Otrdien, 30.janvārī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs piedalījās LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēdē par bezdarba un nodarbinātības problēmām valstī. NVA direktors iepazīstināja apakškomisiju, kā arī Labklājības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Latvijas darba devēju konfederācijas pārstāvjus ar pašreizējo situāciju raksturojošo statistikas informāciju un NVA turpmāk plānotajiem pasākumiem.

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija šogad izveidojusi jaunu Nodarbinātības apakškomisiju, un šī bija tās otrā sēde. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča uzsvēra, ka ir svarīgi, lai NVA informētu deputātus par savām aktivitātēm, jo līdz ar to ir iespējams izzināt vājākās vietas likumdošanā, kas traucē sekmīgi realizēt dažādus aktīvās nodarbinātības pasākumus, palīdzot bezdarbniekiem atgriezties darba tirgū.

2006.gada 31.decembrī valstī reģistrēti 68 944 bezdarbnieki un skaitliski lielākās bezdarbnieku grupas ir: 15 917 - ilgstošie bezdarbnieki, 9 420 - jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem un 7 968 - personas pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma. Gada laikā pēc piedalīšanās NVA organizētajos aktīvās nodarbinātības pasākumos kopā darbā atgriezies 65 651 bezdarbnieks.

Iveta Daine
NVA sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.7021744, 29466755
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv