APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

28. un 29. jūnijā NVA piedalīsies sarunu festivālā LAMPA Cēsīs

 

Sarunu festivālā “LAMPA”, kas šogad norisināsies 28. un 29. jūnijā Cēsīs, Nodarbinātības valsts aģentūras darbiniekus varēs sastapt valsts pārvaldes vienotajā teltī “Valsts māja”, kurā tiksies publiskā un privātā sektora eksperti, viedokļu līderi un sadarbības partneri, lai, radoši diskutējot, debatējot un sarunājoties, atklāti paustu viedokļus par (d)rosmi un izaicinājumiem valsts pārvaldē. 29. jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone kopā ar citiem viedokļu līderiem un sabiedrības pārstāvjiem radīs atbildi uz jautājumu  “Kādai jābūt valsts pārvaldei, lai Tu gribētu tajā strādāt?” pasākuma “Latvijas inovācijas laboratorija #GovLabLatvia” ietvaros.

 

28. jūnijā no plkst.14.00 līdz 15.30 Iespēju teltī norisināsies saruna “Darbs cietumā – pārpratums vai drosme?”, kurā piedalīsies NVA Cēsu filiāles karjeras konsultante Inguna Kaupuža. Sarunas laikā pieredzē dalīsies dažādu nozaru eksperti, kuri ikdienā strādā ieslodzījuma vietās. Ikvienam drosmīgajam būs iespēja ar interaktīvas spēles palīdzību pārbaudīt savu fizisko un psiholoģisko piemērotību darbam ieslodzījuma vietā.

 

No plkst. 15:30 līdz 16:30 teltī "Dzīve 50 plus" notiks izzinoša nodarbība "Kāds ir tavs patiesais vecums?", kurā interesenti varēs gūt atbildi uz šo jautājumu ar dažādu testu un uzdevumu palīdzību. Nodarbības laikā NVA sagatavotos testus, kas ikvienam pieejami arī NVA tīmekļa vietnē, palīdzēs izpildīt karjeras konsultanti.

 

Savukārt NVA platformas brivpratigie.lv pārstāvji būs sastopami teltī "Dzīve 50 plus", kur būs iespējams klātienē uzzināt par jaunumiem platformas brivpratigie.lv darbībā, ar kuriem brīvprātīgā darba organizētāji varēs iepazīties ne tikai festivāla laikā, bet arī piesakoties dalībai informatīvā seminārā. Brivpratigie.lv festivāla laikā organizēs „Labo darbu loteriju”, kurā varēs laimēt neparastas brīvprātīgā darba iespējas Cēsīs, kā arī, izpildot testu, noskaidrot, kura brīvprātīgo joma apmeklētājam ir vispiemērotākā. 

 

28.jūnijā no plkst.17:00 līdz 18:00 noritēs NVA platformas brivpratigie.lv sadarbībā ar biedrību „Dēms” organizētā diskusija "Brīvība. Prāts. Sirds" par dažādiem izpausmes veidiem, kas ļaus paskatīties uz brīvprātību no jauna skatupunkta - saredzēt, sadzirdēt, sajust, piedzīvot, izdzīvot, samīļot, vadīt. Diskusiju vadīs moderators Vilis Brūveris, piedalīsies platformas brivpratigie.lv vadītājs Ints Teterovskis, arheoloģe Rūta Vecmuktāne, brīvprātīgo koordinators Gatis Valainis, fotogrāfs Roberts Eleksis un Latvijas Sarkanā Krusta pārstāvis.

 

Vakarā, no plkst. 20:00 līdz 21:00, “Valsts mājā” notiks “Vakara šovs ar Mācēnu: kā jāmācās, kad esi jau pieaudzis?“ Kopā ar improvizācijas teātra aktieriem un ekspertiem festivāla dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumiem, kādu pamatprasmju trūkums traucē pieaugušajiem pārkvalificēties un atrast sevi jaunās jomās, lai pielāgotos 21. gadsimta darba tirgum, kurā spēles noteikumus maina darba digitalizācija, globalizācija, migrācija un citi faktori.

 

29. jūnijā no 15:30 līdz 18:30 “Valsts mājā” notiks pasākums “Latvijas inovācijas laboratorija #GovLabLatvia”, kurā viedokļu līderi un sabiedrības pārstāvji kopīgiem spēkiem radīs risinājumus sasāpējušām problēmām. Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone piedalīsies vienā no trijām laboratorijām, kuras dalībnieki meklēs atbildi uz jautājumu “Kādai jābūt valsts pārvaldei, lai Tu gribētu tajā strādāt?”

 

Visas dienas garumā no plkst. 11:00 līdz 20:00 NVA piedalīsies izstādē "Manas valsts digitalizācija", kas tiks rīkota “Valsts mājā". Izstādes apmeklētāji varēs iepazīt valsts pārvaldē izmantotos tehnoloģiju risinājumus. Plkst. 19:00 notiks saruna ar lietojamības ekspertiem, viņu vadībā būs iespēja iepazīt dažādus digitālos rīkus un izteikt savu viedokli.

 

Uz tikšanos Cēsīs!

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv