APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

No 25. līdz 29. martam visā Latvijā norisinās akcija „Digitālā nedēļa 2019”

 

Lai informētu sabiedrību par digitālo prasmju nozīmi darbā, mācībās un karjeras izaugsmē, no 25. līdz 29. martam visā Latvijā norisinās akcija „Digitālā nedēļa 2019”. Šonedēļ arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs interesentiem būs pieejamas konsultācijas par NVA pakalpojumiem e-vidē, vairākās NVA filiālēs norisināsies arī īpašie digitalizācijas nedēļai veltītie pasākumi. Tā, piemēram, 25. martā plkst. 13.00 NVA Jēkabpils filiālē notiks seminārs “Iedzīvotāju digitālās prasmes un digitālie pakalpojumi”; 25.martā plkst. 9.00 NVA Preiļu filiālē sāksies atvērto durvju diena tiem, kas grib iegūt detalizētāku informāciju par NVA e-pakalpojumiem un iemācīties tos lietot; 26.martā plkst. 13.00 NVA Jelgavas filiāle aicina uzņēmējus uz semināru “NVA pakalpojumi darba devējiem, CV un Vakanču portāla izmantošana, vakanču reģistrēšana”; 27. martā plkst. 14.00 NVA Ludzas filiāle rīkos grupas konsultāciju jauniešiem par NVA pakalpojumu pieejamību e-vidē, iespējām karjeras plānošanā un tālākizglītībā.

Ar pilnu dažādu iestāžu Digitālās nedēļas pasākumu plānu var iepazīties tīmekļa vietnē http://eprasmes.lv/pasakumu-kalendars/.

 

Eiropas Digitālo nedēļu mūsu valstī organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Eiropas kampaņas „ALL DIGITAL Week 2019" ietvaros. “Digitālās nedēļas” laikā pasākumi un diskusijas tiks organizētias Latvijas skolās un bibliotēkās, valsts un pašvaldību iestādēs, nevalstiskajās organizācijas un uzņēmumos, apmeklētājiem tiks piedāvātas arī iespējas pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.

 

Digitālās nedēļas 2019 tematiskās dienas:

  • Pirmdiena, 25. marts - “Viedā Latvija – sabiedrības, valsts un uzņēmumu digitālā transformācija”
  • Otrdiena, 26. marts - “Dari Digitāli”
  • Trešdiena, 27. marts - “IKT Profesionāļu diena”
  • Ceturtdiena, 28. marts - “E-identitātes diena” un “Kibernakts 2019”
  • Piektdiena, 29. marts - “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam”
 
 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv