APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA piedalās darba biržā Mārupē

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalās Mārupes novada domes, biedrības „Mārupes uzņēmēji” un "Biznesa vēstniecības" organizētajā darba biržā “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”, kas 22.martā norisināsies Mārupes Kultūras namā - Daugavas ielā 29, Mārupē. No plkst. 12.00 līdz 15.30 notiks darba birža uzņēmējiem, savukārt no plkst 15.30 līdz 18.30 - darba meklētājiem.

 

NVA Rīgas reģionālās filiāles speciālisti Mārupes darba biržas apmeklētājus informēs par aģentūras pakalpojumiem darba devējiem un darba meklētājiem, NVA reģistrētajām aktuālajām vakancēm gan Mārupē, gan citos novados un pilsētās, konsultēs darba meklēšanas jautājumos. Uzņēmēji, tiekoties ar NVA pārstāvjiem, varēs iegūt detalizētu informāciju par NVA atbalstu darba devējiem, aktuālajiem nodarbinātības pasākumiem un projektiem, tostarp par vajadzīgo darbinieku atlases un apmācības iespējām, subsidētās nodarbinātības pasākumiem, atbalstu uzņēmējiem, kuri nodarbina darba ņēmējus vecumā virs 50 gadiem, skolēnu nodarbinātības pasākuma šovasar plānoto norisi un nosacījumiem.

 

Darba biržā piedalīsies un savas vakances piedāvās ne vien Mārupes, bet arī citu novadu uzņēmumi. Darba meklētājiem būs iespēja tikties ar darba devējiem un klātienē saņemt atbildes uz jautājumiem par darba piedāvājumu, nosacījumiem, izaugsmes iespējām, notiks arī darba intervijas.

 

Programma

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv