APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA rīko darba devēju aptauju, lai pilnveidotu turpmāko sadarbību un pakalpojumus

 

Līdz šī gada 16.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko darba devēju aptauju, lai izzinātu un izanalizētu darba devēju viedokli par sadarbību ar NVA un piedāvātajiem pakalpojumiem. Aptaujas rezultāti, kā arī aptaujas dalībnieku ierosinājumi un priekšlikumi tiks ņemti vērā, pilnveidojot turpmāko NVA piedāvājumu darba devējiem. Aptauja norisinās elektroniski Google platformā, uzaicinājumi piedalīties aptaujā nosūtīti individuāli darba devējiem, kuri izmanto NVA pakalpojumus. Aptauja ir anonīma, un iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā NVA darbības novērtēšanai un pilnveidošanai.

 

Respondenti aicināti izteikt savu viedokli par NVA pakalpojumu klāstu un efektivitāti, novērtēt informācijas pieejamību, darbinieku atlases iespējas, e-pakalpojumus, CV un vakanču portālu, aktīvos nodarbinātības pasākumus, praktisko apmācību pie darba devēja, apmācību pēc darba devēja pieprasījuma, subsidēto nodarbinātību, konsultācijas par darbaspēka piesaistīšanu no citām ES valstīm, skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumu u.c. Darba devēji aicināti novērtēt arī NVA darbinieku profesionālitāti un kompetenci.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv