APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valkā notika tikšanās ar darba devējiem

 

 

27.martā Valkā notika Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vadības un NVA Valkas filiāles pārstāvju tikšanās ar vietējiem darba devējiem, lai apspriestu līdzšinējo un turpmāko sadarbību. NVA pārstāvēja direktores pienākumu izpildītāja Vivita Pūliņa, Pakalpojumu departamenta Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja Sandra Šimkuss un Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere. Klātesošie tika informēti par NVA pakalpojumiem darba devējiem un sadarbības iespējām 2012.gadā, kā arī  par nodarbinātības situāciju un bezdarba rādītājiem Valkas filiāles teritorijā, Latvijā un Eiropas Savienības valstīs.

Darba devēji izrādīja interesi par jauno nodarbinātības pasākumu "Jauniešu darbnīcas", tika uzdoti jautājumi arī par iespējām izveidot papildus valsts līdzfinansētās darba vietas "Pasākumu noteiktām personu grupām" ietvaros. Valkas darba devēji norādīja, ka ESF projekta "Kompleksi atbalsta pasākumi" kādreizējā aktivitāte "Darba izmēģinājumi" viņiem bija finansiāli izdevīgāka nekā šobrīd piedāvātā "Darba vieta jaunietim", tāpēc lūdza rast iespēju atjaunot aktivitāti "Darba izmēģinājumi". Kritiskus vārdus darba devēji veltīja situācijai mūsu valsts profesionālās izglītības jomā, jo nereti, pieņemot darbā jaunu speciālistu, atklājas, ka viņa prasmes neatbilst mūsdienu prasībām un pat diplomā vai sertifikātā minētajai kvalifikācijai.

Sanāksmē piedalījās arī Valsts Ieņēmumu dienesta (VID), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Latvijas valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības pārstāvji.

Informatīvais pasākums "Nodarbinātības valsts aģentūras un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai" Valkā notika, pateicoties Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (NR. 1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam 7.aktivitātes „Darba tirgus partnerību attīstība NVA” ietvaros.

 


 

 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv