APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA karjeras speciālisti piedalās ES mājas pasākumā „50 plus”

 
23. februārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras speciālisti Eiropas Savienības (ES) mājā piedalīsies informatīvajā karjeras pasākumā „50 plus”.

NVA pārstāvji iepazīstinās iedzīvotājus ar nodarbinātības tendencēm Eiropā un Latvijā, „ieskicēs” bezdarbnieka, vecumā virs 50 gadiem, statistisko „portretu”, informēs par aktuālo situāciju un pieprasījumu darba tirgū, par NVA piedāvātajiem nodarbinātības, apmācību un konkurētspējas paaugstināšanas pakalpojumiem. Pasākumā „50 plus” tiks izmantoti arī jaunie NVA sagatavotie informatīvie materiāli par darba meklēšanas efektīvu organizēšanu, darba tirgū pieprasītajām profesijām u.c.

Informatīvā pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar NVA mājaslapas (www.nva.gov.lv) tematiskajām sadaļām par karjeras veidošanas, izglītības turpināšanas, sevis izzināšanas, brīvo darba vietu meklēšanas un e–pakalpojumu saņemšanas iespējām. Atgādinām, ka NVA mājaslapas sadaļā „Karjeras pakalpojumi” pieejamas dažādas elektroniski aizpildāmās anketas, testi un datorspēle sevis izzināšanai un profesionālās piemērotības noskaidrošanai, e-vidē var strādāt arī ar darba meklētāja rokasgrāmatu „Soli pa solim”, iepazīties ar jaunākā „Profesiju aprakstu kataloga” izdevuma elektronisko versiju.

Pasākums „50 plus” organizēts ES mājas „Izaugsmes mēneša” ietvaros. Viens no ES mērķiem 2012.gadā ir ekonomiskās krīzes pārvarēšana, atjaunojot izaugsmi nodarbinātības jomā un paātrinot stratēģijas reformu programmu „Eiropa 2020”.

Pasākums ir bezmaksas, tas notiks Eiropas Savienības mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv