APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA Rīgas filiālē darbojas jauns bezmaksas zvanu centra tālrunis - 80200206

 
No 2011.gada 21.decembra darbojas jauns Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālās filiāles bezmaksas telefona numurs– 80200206. Piezvanot uz šo tālruņa numuru, bezdarbnieki var sazināties ar NVA Rīgas reģionālo filiāli un paziņot informāciju savam nodarbinātības aģentam, piemēram, par iekārtošanos darbā vai sniegt citas svarīgas ziņas par attaisnojošiem  iemesliem, kas neļauj laicīgi pildīt kādu no bezdarbnieka pienākumiem. Pa šo telefonu var uzzināt  aktuālo informāciju par nodarbinātības pasākumiem, par klientu pieņemšanas laikiem, struktūrvienību adresēm u.c. Ja klientam radusies nepieciešamība steidzami sazināties ar savu nodarbinātības aģentu, bet kārtējā konsultācija ir nozīmēta tālākā nākotnē, tad, piezvanot uz šo telefonu, var saņemt arī konsultāciju.

Ar šo tālruņa numura ieviešanu tiek slēgti ienākošie zvani filiāles nodarbinātības aģentiem Jēzusbaznīcas ielā 11 un F.Sadovņikova ielā 20. Tas ļaus darbiniekiem sniegt klientiem kvalitatīvākus pakalpojumus, jo klātienes konsultācijas laikā viņi nebūs spiesti vienlaikus atbildēt arī uz telefona zvaniem.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv