APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Tiksies Igaunijas un Latvijas nodarbinātības dienestu pārstāvji

 

10. un 11. novembrī Tallinā notiks Latvijas Republikas Labklājības ministrijas Nodarbinātības valsts aģentūras un Igaunijas Republikas Darba tirgus pārvaldes pārstāvju darba tikšanās. Tiks izvērtēta situācija darba tirgū Latvijā un Igaunijā, apspriesti aktuālie nodarbinātības jautājumi un to risināšanas pieredze abās kaimiņvalstīs, pārrunāta Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darbība.

Latvijas Republikas Nodarbinātības valsts aģentūras direktors Ringolds Beinarovičs un Igaunijas Republikas Darba tirgus pārvaldes ģenerāldirektore Tīna Ormisone (Tiina Ormisson) parakstīs nodomu protokolu par šo institūciju divpusējo sadarbību 2005. un 2006. gadā. Dokuments, tostarp, paredz apmaiņu ar aktuālo informāciju un pieredzi darba tirgus un nodarbinātības jomā, sadarbību saistībā ar Eiropas Savienības strukturālajiem fondiem, nodarbinātības problēmu risināšanu starp pārrobežu reģioniem, turpinot Latvijas NVA Valmieras un Valkas filiāles ciešo sadarbību ar Igaunijas Darba tirgus pārvaldes Vīlandes un Valgas dienestu.

Dainis Jukonis, NVA sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr. 7021744; 6114728
Fakss: 7270253
E-pasts:

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv