Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA notiek ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) savstarpējās mācīšanās

 

2018. gada no 14. līdz 15. jūnijam Nodarbinātības valsts aģentūrā norisinās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) savstarpējās mācīšanās tematiskais seminārs “Personāla vadība: kā piesaistīt, noturēt un attīstīt talantus”.

 

E.Simsone: “Personālvadības speciālistiem un personālvadības procesam ir ļoti nozīmīga loma dinamiskā darba tirgus attīstības laikā, kas ietver daudz nezināmus aspektus. Visiem kopā mums ir izaicinājums – kā sagatavoties nezināmajam, ko darba tirgus piedāvās tuvāko gadu laikā, digitālizācijas ietvaros.”

 

Seminārs tiek organizēts ar Eiropas Komisijas atbalstu, tajā piedalīsies nodarbinātības dienestu pārstāvji no Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla valstīm. Seminārā tiks izskatīts arī jautājums par pievilcīgu darba vidi mūsdienās, kultūras transformācijas nozīmīgumu darba vietā, darbinieku motivēšanu, veselīgas un sabalansētas darba vides nodrošināšanu. Dalībnieki diskutēs par to, kā personāla vadības stratēģijas iesaistīt vienotā organizācijas stratēģijā, kā uzlabot nodarbinātības dienesta elastīgumu strauji mainīgajā darba tirgū un kā efektīvāk pielāgoties jaunajām izmaiņām.


Semināra laikā iegūtās atziņas tiks izmantotas rekomendāciju sagatavošanai, lai praksē nodrošinātu pilnvērtīgākus risinājumus personāla vadības procesos un klientu karjeras konsultēšanā.


     

 

 

Atklājot pasākumu, NVA direktore Evita Simsone teica:

 

Dārgie kolēģi! Man ir prieks redzēt jūs visus Rīgā savstarpējās mācīšanās seminārā “Personāla vadība: kā piesaistīt, noturēt un attīstīt talantus”. Mani priecē, ka šajās vasarīgajās dienās tik daudz personāla vadības speciālistu ir pulcējušies šeit, lai veltītu savu laiku cilvēkresursu vadības mūsdienīgu risinājumu meklējumiem un mudinātu arī citus kolēģus aplūkot cilvēkresursu vadības procesus atšķirīgi un inovatīvi.

 

Šobrīd Nodarbinātības valsts aģentūrā strādā 860 darbinieku, un viņiem ir vajadzīga motivācija, redzējums, ka darbs, ko viņi dara, ir ļoti nozīmīgs un noderīgs sabiedrībai. Mēs dzirdam no citām valsts iestādēm, ka NVA ir kā valsts pārvaldes spogulis, jo mūsu darbs ir ļoti pamanāms, mēs esam viena no tām institūcijām, kuras nevar pilnībā digitalizēt.  Mūsu darbiniekiem ir jābūt augsta līmeņa profesionāļiem, tolerantiem un uz klientu orientētiem, arī tādās situācijās, ar kurām neviens no mums negribētu saskarties. Es vienmēr uzsveru, ka darbs NVA ir kā misija - sniegt atbalstu klientiem viņu ceļā uz mūsdienu digitalizēto darba tirgu.

 

Kur un kā var atrast vispiemērotākos darbiniekus, kā veicināt viņu centību un attīstīt talantus? Tas ir izaicinājums, kas mums ir kopīgs ar citiem darba devējiem, tāpēc mums jādalās pieredzē un metodēs, ko izmantojam, jāapspriež neveiksmes, lai savā turpmākajā rīcībā mēs būtu gudrāki.

 

Kad kļuvu par NVA direktori, savās sarunās ar darba devējiem, sociālajiem partneriem, klientiem un, jo īpaši, ar saviem kolēģiem es bieži citēju kādu Klarensa Frensisa gudrību: "Jūs varat nopirkt cilvēka laiku, jūs varat nopirkt cilvēka klātbūtni noteiktajā vietā, Jūs varat  nopirkt pat viņa muskuļu izveicīgas kustības noteiktajās stundās un dienās,  bet jūs nevarat nopirkt viņa degsmi, jūs nevarat nopirkt viņa uzņēmību, jūs nevarat nopirkt viņa lojalitāti, jūs nevarat nopirkt viņa sirds, prāta un dvēseles uzticību. Jums tā ir jānopelna. "

 

Es novēlu mums visiem veiksmīgu un auglīgu darbu šajās divās dienās, ceru, ka mēs iedrošināsim viens otru PES tīkla ietvaros atklāti dalīties savā pieredzē, lai nodarbinātības dienesti iegūtu vēl lielāku ietekmi darba tirgū un sniegtu lielāku atbalstu mūsu klientiem.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv