Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Daugavpilī apspriedīs pārrobežu sadarbību ar Lietuvu

 
ESF projekts Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

             

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Daugavpils filiāle šī gada 29.augustā rīko Daugavpils, Rēzeknes un Utenas (Lietuva) pieredzes apmaiņas un pārrobežu sadarbības veicināšanas apspriedi, kurā piedalīsies Lietuvas darba biržas Utenas teritoriālās nodaļas pārstāvji, NVA Daugavpils filiāles un NVA Rēzeknes filiāles darbinieki.

Pasākuma laikā notiks apaļā gada diskusija par situāciju un tendencēm darba tirgū Latgales reģionā Latvijā un Utenas teritorijā Lietuvā, tūrisma nozares attīstību reģionos un darba devēju pieprasījumu pēc speciālistiem. Tiks apspriesta arī nodarbinātības dienestu un EURES loma tūrisma jomas speciālistu piesaistē vietējiem darba devējiem, 2017.gada otrajā pusgadā plānotās Latvijas Latgales un Lietuvas Utenu reģiona EURES aktivitātes darba devēju aktivizēšanai un informēšanai, kā arī citi pārrobežu sadarbības aktuālie jautājumi. Latvijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu pārstāvji apmeklēs arī darba devēju - „Silene Resort & SPA”.

   

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv