Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgā notika starptautiskais seminārs par cilvēku ar invaliditāti integrāciju darba tirgū

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora p.i. Evita Simsone piedalījās Labklājības ministrijas, Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā un Somijas vēstniecības organizētajā starptautiskajā seminārā "Personu ar invaliditāti nodarbinātība: ceļā uz darba tirgu". Par cilvēku ar invaliditāti integrāciju un iespējām sabiedrībā un darba tirgū, labās prakses piemēriem, subsidēto nodarbinātību, sociālās uzņēmējdarbības atbalstu seminārā sprieda Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Somijas vēstnieks Latvijā Oli Kantanens, Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktore Ilona Jurševska, Somijas Sociālo un veselības lietu ministrijas pārstāvji Evelīna Poihonena un Paivi Matila-Viro, Somijas Asociācijas personām ar intelektuālās attīstības traucējumiem izpētes vadītājs Antti Teitinens, Validas arodskolas direktore Tina Merilainena, Dānijas Asociācijas jauniešiem ar invaliditāti projektu vadītāja Marie Oblinga Mellere un Norvēģijas Nordlandes reģionālās slimnīcas nodarbinātības un mentālās veselības kompetenču centra pārstāvis Franks Hovards Stūrvīks. Semināra darbā piedalījās cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošās nevalstiskās organizācijas.

 

E.Simsone semināra dalībniekus iepazīstināja ar NVA atbalstu bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar invaliditāti. Savā uzrunā E.Simsone teica: “Aģentūras vārdā vēlos pateikties nevalstiskajām organizācijām, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvjiem un uzņēmējiem par līdzšinējo sadarbību, kā arī Ziemeļvalstu speciālistiem par dalīšanos viņu pieredzē personu ar invaliditāti nodarbinātības jautājumu risināšanā. Šī sadarbība, motivācija līdzdarboties, rast risinājumus un apzināt labo praksi ir veids kā mazināt stereotipus un aizspriedumus par dažādajām iespējām personām ar invaliditāti iesaistīties darba tirgū, tā arī sekmē savstarpējo mācīšanos. Es ceru, ka mūsu līdzšinējā sadarbība attīstīsies un mēs varēsim rast jaunus risinājumus cilvēku ar invaliditāti nodarbinātības veicināšanai.”

 

 

Prezentācija “NVA atbalsts bezdarbniekiem ar invaliditāti piemērota darba atrašanā”
< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv