Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto amata vietu – ES fondu projektu departamenta ESF projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” Nr.7.3.2.0/16/I/001 koordinatora/-es amatu (1 amata vieta uz noteiktu laiku, projekta norises laiku)

 

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība (vēlama augstākā izglītība sociālajās zinātnēs, komerczinībās vai tiesību zinātnē);
  • vēlama darba pieredze līdzvērtīgā amata vismaz viens gads (vēlams valsts pārvaldē).
  • izpratne par valsts politiku nodarbinātības jomā un Eiropas Savienības nodarbinātības politikas jautājumiem;
  • Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros, ieskaitot Eiropas Savienības struktūrfondu jomā;
  • prasme vērtēt faktus, analizēt datus, paredzēt un novērtēt riskus;
  • vēlamas svešvalodu zināšanas (angļu, krievu);
  • pieredze darbā ar datoru (lietotāja līmenī) un biroja tehniku.

 

Amata mērķis un galvenie amata pienākumi: nodrošināt projekta dokumentu pieejamību un apriti, projekta administratīvi saimniecisko pakalpojumu un materiāltehniskās bāzes uzkaites procesus un efektīvu projekta darba organizāciju; kontrolēt projektā noteikto atbalsta pasākumu izpildi atbilstoši termiņam, budžetam un kvalitātes prasībām; sagatavot ar projekta aktivitēšu ieviešanu saistītos dokumentus, veikt dokumentu sagatavošanai  nepieciešamās informācijas apkopošanu, analīzi, noformēšanu un sākotnējo pārbaudi; kontrolēt projekta saimnieciska rakstura līgumu izpildi, piedalīties saimnieciska rakstura iepirkuma procedūru dokumentu izstrādē un organizēšanā.

 

Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1.kategorija: 719.00EUR, 2.kategorija: 827.00 EUR, 3.kategorija: 976.00 EUR (bruto alga).

 

Motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopija, 15 dienu laikā, skaitot no sludinājuma publicēšanas dienas, Pretendentam jānosūta pa pastu Nodarbinātības valsts aģentūrai, adrese: Kr.Valdemāra ielā 38, k-1, Rīgā, LV-1010 vai uz e-pastu:

Aplūkot e-pastu
ar norādi “AIDM_koordinators”. Informācija pa tālruni 67021841 un Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā: www.nva.gov.lv.

 

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta - Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta - intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām. Uz interviju tiks uzaicināti tie pretendenti, kuri atbilst obligātajām prasībām.

 

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

 

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Nodarbinātības valsts aģentūra informē, ka:

1)    Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2)  Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Nodarbinātības valsts aģentūra, kontaktinformācija: K.Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV - 1010.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv