APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ramona Petraviča: “Labestībai mūsu sirdīs ir jābūt katru dienu”

 

 

Labklājības ministre Ramona Petraviča trešdien, 4. martā, valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiālē “Ezerkrasti”, klātesot sociālajiem partneriem, brīvprātīgā darba veicējiem un vairākiem desmitiem uzņēmēju, atklāja Labestības gadu.

 

LM, sadarbojoties ar Nodarbinātības valsts aģentūru un sociālajiem partneriem, šogad visos valsts reģionos rīkos īpašu labestības akciju – kustību Latvijas sabiedrības dažādu paaudžu tuvināšanai un saliedēšanai. Akcijai plānoti trīs tematiskie posmi, kas būs veltīti senioru tālākizglītībai, senioru un jauniešu paaudzes tuvināšanai, sadarbībai, savstarpējai zināšanu, prasmju un pieredzes apmaiņai.

 

Par pasākuma patronesēm kļuvušas uzņēmēja Ilze Jurkāne, modes māksliniece Elita Patmalniece un žurnāliste Velta Puriņa.

 

“Esmu pārliecināta, ka mēs varam darīt labu saviem līdzcilvēkiem katru dienu, negaidot īpašu aicinājumu. Un ne jau vienmēr labestība ir tikai ziedošana. Tā var būt arī pavisam vienkārša, jo būt labam – tas neprasa daudz laika un naudas. Tam nepieciešama vien izdoma un vēlēšanās. Tieši no šādiem maziem dzīves sīkumiem, no maziem notikumiem, kuru iniciators var būt ikviens, dzīve kļūst gaišāka,” atklājot Labestības gadu teica labklājības ministre Ramona Petraviča.

 

Akcijai plānoti trīs tematiskie posmi – Pavasaris, Vasara un Rudens. Akcijas pirmais posms (Pavasaris) norisināsies no marta līdz jūlijam un būs veltīts senioru tālākizglītībai, piedāvājot vecāka gadagājuma iedzīvotājiem iespējas attīstīt savas digitālās prasmes. Otrajā akcijas posmā (Vasara) tiks rīkoti jauniešu un senioru paaudzes tuvināšanas un partnerības pasākumi - gan veicinot latvisko ēdienu recepšu un kulinārijas mantojuma saglabāšanu, digitalizēšanu un nodošanu jaunākai paaudzei, gan palīdzot vecākiem cilvēkiem ražas novākšanā. Akcijas otrais posms norisināsies jūlijā, augustā un septembrī. Trešajā posmā (Rudens), kas norisināsies no oktobra līdz decembrim, jaunieši un seniori kopā pavadīs laiku kultūras un sporta pasākumos, dosies viens pie otra ciemos, kopā lasīs un apspriedīs grāmatas, dalīsies pārdomās par dzīvi, lai savstarpējā saziņā bagātinātos.

 

Labestības gada atklāšanas pasākumā labklājības ministre īpaši pateicās un pasniedza pateicības rakstus vairāk nekā 70 Latvijas uzņēmējiem, kuri pērnā gada beigās veikuši ziedojumus vai kā citādi palīdzējuši valsts sociālās aprūpes centru darba un centru iemītnieku dzīves kvalitātes uzlabošanai.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv