APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Evita Simsone pārstāv PES tīkla valdi nodarbinātības veicināšanai veltītajā sanāksmē Romā. NVA direktore iepazīstina Itālijas kolēģus ar Latvijas pieredzi ilgstošā bezdarba mazināšanā

 
11.septembrī Romā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone apmeklē Latvijas Republikas vēstniecību Itālijas Republikā, kur tiekas ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Itālijas Republikā Solvitu Āboltiņu un vēstniecības darbiniekiem, lai apspriestu sadarbību ar vēstniecību un latviešu diasporu Itālijā, sniedzot NVA atbalstu Itālijā dzīvojošajiem Latvijas valsts piederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijā un iekļauties mūsu valsts darba tirgū.


NVA direktore, Eiropas Savienības dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja pirmā vietniece Evita Simsone atrodas Itālijas galvaspilsētā, lai pārstāvētu PES tīkla valdi Darba tirgus novērošanas centra (LMO) un Itālijas Darba konsultantu nacionālās padomes rīkotajā sanāksmē par pilsoniskās sabiedrības lomu ilgstošā bezdarba problēmas risināšanā, kas 12.septembrī norisināsies Itālijas galvaspilsētā.

 

Sanāksmes 1.sesijas uzmanības centrā - padomes ieteikumi ilgstošo bezdarbnieku integrācijai darba tirgū un Eiropas sociālo tiesību pilārs. Apspriedē un diskusijā piedalīsies Itālijas Darba un sociālās politikas ministrijas valsts sekretārs Claudio Durigon, Nacionālās Darba konsultantu padomes priekšsēdētāja Marina Calderone, Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāta, Eiropas Komisijas nodaļas "Jaunatnes nodarbinātība, uzņēmējdarbība, mikrofinansēšanas instruments" vadītājs Max Uebe un citas amatpersonas.

 

Sanāksmes 2. sesija veltīta aktīvo darba tirgus politikas instrumentu reformai un sociālās atstumtības mazināšanai. Par šiem jautājumiem referēs Itālijas Nacionālās ekonomikas un darba padomes (CNEL) prezidents Tiziano Treu, Valsts aktīvās darba tirgus politikas aģentūras (ANPAL) prezidents Domenico Parisi, Lacio reģiona darba padomes loceklis Klaudio Di Berardino, Darba un sociālās politikas ministrijas kabineta vadītāja vietniece Pasquale Staropoli.

 

Eiropas Savienības dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja pirmā vietniece Evita Simsone ar Latvijas pieredzi ilgstošā bezdarba mazināšanā un ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes nostāju ilgstošā bezdarba mazināšanas jautājumā iepazīstinās sanāksmes 3.sesijā, kas būs veltīta pilsoniskās sabiedrības un sociālo partneru, valsts un privāto nodarbinātības dienestu lomai un pieredzei ilgstoša bezdarba novēršanā. Par šiem jautājumiem spriedīs arī Darba konsultantu fonda prezidents Vincenzo Silvestri, Itālijas Darba savienības (UIL) konfederālā sekretāre Ivana Veronese, Itālijas ražošanas un pakalpojumu darba devēju asociācijas (Confindustria) ES un starptautiskās sociālās politikas departamenta direktore Stefanija Rossi, kā arī Francijas nodarbinātības dienesta pārstāvis.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv