APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

LTRK aicina uz biznesa forumu “Uzņēmēju dienas Kurzemē”

 

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) „Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros 22.martā plkst. 12:00 Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā, aicina uz biznesa forumu “Tehnoloģijas biznesā – izaicinājumi, ekspektācijas un to nepieciešamība”, kur eksperti diskutēs par mūsdienīgu uzņēmējdarbību un galvenajām tendencēm.


Pēc svinīgās “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” atklāšanas plkst. 11:00, kur piedalīsies Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Liepājas Speciālās Ekonomiskās zonas (SEZ) Pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis, Citadele bankas Privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītāja Anna Fišere-Kaļķe un Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane, sāksies biznesa forums, ko moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.


“Šogad “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” biznesa foruma programma ir veidota tā, lai būtu maksimāli noderīga uzņēmējiem, jo aptver daudz aktuālu tēmu, tostarp tehnoloģijas, IT, kā arī personālvadību. Aicinu ikvienu piedalīties, lai tādējādi kopā gūtu jaunas atziņas un pieredzi,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.


Ar prezentāciju foruma pirmajā daļā par Liepājas SEZ attīstību uzstāsies pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis, savukārt Citadele bankas ekonomists Mārtiņš Āboliņš stāstīs par uzņēmējdarbības attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē. “ELKO EP Baltics” vadītājs Gļebs Kiseļovs runās par ēku automatizēšanu, savukārt “TestDevLab” sabiedrisko attiecību direktors Kristaps Skutelis uzstāsies ar prezentāciju “Tehnoloģiju klātesamība un nozīme mūsdienu procesos”. Uzņēmuma “Darba Guru” vadītāja Inga Daliba savukārt stāstīs par personāla meklēšanu ar sociālo tīklu starpniecību, bet “IT Wffle Meetup” pārstāve Agate Ambulte runās par Kurzemes IT komūnas attīstību. Pēc tam eksperti piedalīsies paneļdiskusijā, lai atbildētu uz klātesošo jautājumiem un to, kā tehnoloģijas biznesā ar palīdzēt, veicinot produktivitāti un to, kādēļ tās vispār ir nepieciešamas.


Biznesa foruma otrā daļa veltīta dažādu nozaru diskusijām: par transporta un informācijas komunikāciju tehnoloģiju jomām, savukārt pēc tam mazie un vidējie uzņēmumi tiks iepazīstināti ar Citadele bankas un finanšu institūcijas Altum sagatavoto informāciju jeb “Finanšu trieciendeva MVU”. Tāpat gan uzņēmēji, gan citi interesenti aicināti uzzināt par e-paraksta piedāvātajām iespējām ar viedtālruņa palīdzību, lai pēc tam apgūtu zīmolvadību kopā ar ekspertiem.


Aicinām forumam reģistrēties laikus, izmantojot tiešsaistes rīku: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas-2019/programma. Plašāka informācija www.chamber.lv

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv