Datums 13.–15. septembris, 2016
Laiks10.00–14.00
Vieta Latvija

attels

 

Starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016”Liepājā un Daugavpilī  tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.

 

 

13.septembrī Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un 15.septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā no plkst. 11:00 līdz 14:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016”.

 

Pasākumos darba meklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latvijas un ārvalstu darba devēju un to pārstāvju piedāvātajām vakancēm un pārrunāt nodarbinātības iespējas darba intervijās, kā arī saņemt konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, izglītības un studiju, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un Eiropā.

 

Pasākumos piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki, Latvijas un ārvalstu darba devēji un to pārstāvji, Eiropas informācijas tīklu pārstāvji un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu darba mobilitātes eksperti – EURES konsultanti.

 

NVA stendā būs pieejama gan informācija par aktuālajām vakancēm Latvijā, gan plaša informācija un konsultācijas par NVA nodarbinātības programmām, apmācību un prasmju pilnveides programmām, darba iespējām Eiropā un citiem NVA piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

Daļai Latvijas iedzīvotāju ir arī interese par nodarbinātības iespējām ārpus Latvijas, taču pirms došanās uz ārvalstīm būtu rūpīgi jāapsver un jāizvērtē savas darba iespējas citā valstī. Pie NVA un ārvalstu nodarbinātības ekspertiem izstādes laikā būs pieejama informācija par pašreizējo darba tirgus situāciju, ārvalsts nacionālo darba likumdošanu, nodokļu un sociālo sistēmu ārvalstī, kā arī par nodarbinātības, mācību un biznesa uzsākšanas iespējām Eiropas valstīs.

 

Pasākumos paralēli individuālajām konsultācijām un darba intervijām norisināsies arī darba un karjeras semināri ar Latvijas un Eiropas valstu ekspertu un darba devēju prezentācijām.

 

Apmeklētājiem ieeja pasākumā būs bez maksas.

 

Pasākumā piedalīties tiek aicināti gan darba devēji, gan darba meklētāji!

 

Pieteikšanās dalībai starptautiskajā darba gadatirgū „Darbs un karjera 2016” Liepājā un Daugavpilī

 

Darba devēju pieteikšanās:

 • Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāle aicina darba devējus pieteikties pasākumam līdz 2.septembrim nosūtīt dalībnieka pieteikuma anketu NVA Liepājas filiāles nodarbinātības organizatorei sadarbībā ar darba devējiem Lindai Segliņai uz e-pastu:  Linda.Seglina@nva.gov.lv. Pieteikuma anketa šeit 

 

 • Nodarbinātības valsts aģentūra Daugavpils filiāle aicina Daugavpils un Latgales reģiona uzņēmumus/ iestādes pieteikties pasākumam līdz 29.augustam, nosūtot e-pastu NVA Daugavpils filiāles nodarbinātības organizatorei Svetlanai Jerockai  Svetlana.Jerocka@nva.gov.lv  un EURES konsultantei Agija Mickevičai  Agija.Mickevica@nva.gov.lv. Pieteikuma anketa šeit 

 

Darba meklētāju pieteikšanās:

Lai pieteiktos un saņemtu elektroniski papildus informāciju par Starptautisko darba gadatirgu "Darbs un karjera 2016", reģistrējieties pasākumiem, aizpildot elektronisko dalībnieku anketu:

 

 

Pasākumu programmas un dalībnieki:

Darbs un karjera 2016 – Liepājā  [atjaunots saraksts; 06.09.2016.]

Darbs un karjera 2016 – Daugavpilī  [atjaunots saraksts; 09.09.2016.]

 

 

Ieguvumi darba devējiem:

 • iespēja veikt darba intervijas ar potenciālajiem darbiniekiem;
 • darba meklētāju vidū atrast sev piemērotākos darbiniekus uz vietas;
 • bez maksas reklamēt savu uzņēmumu;
 • uzzināt par Nodarbinātības valsts aģentūras atbalsta pakalpojumiem darba devējiem.

 

Ieguvumi apmeklētājiem:

 • tikties ar izstādē pārstāvētajiem darba devējiem;
 • piedalīties darba pārrunās ar potenciālajiem darba devējiem;
 • atrast darbu;
 • saņemt atbalstu CV un motivācijas vēstules sagatavošanai;
 • saņemt vērtīgus padomus veiksmīgai darba intervijai;
 • iegūt informāciju par darba, mācību, biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā, Eiropas Savienības/Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs un Šveicē;
 • uzzināt par droša darba meklēšanas principiem;
 • saņemt atbildes par darba mobilitātes jautājumiem no kompetentiem Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu darba mobilitātes ekspertiem – EURES konsultantiem;
 • seminārā uzzināt par darba un dzīves nosacījumiem izstādē pārstāvētajās valstīs;
 • iegūt informāciju par savām tiesībām darba vietā, darba aizsardzības jautājumiem u.c.

 

________________________

Informācijai:

 

 • EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.

 

 • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.

 

 • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

 

 • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs.


Saites:
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti


www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls