Datums 26.–27. aprīlis, 2016
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

2016.gada 26. un 27.aprīlī Slovākijas pilsētā Nitrā norisināsies Slovākijas šī gada lielākais starptautiskais vakanču gadatirgus „JOB Expo 2016”.

 

Latviju pasākumā pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas darba mobilitātes (EURES) konsultants, kas gadatirgus apmeklētājiem piedāvās Latvijas darba devēju kvalificēta darba vakances, informēs par darba iespējām, darba tirgus situāciju un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā. 

 

Pēc Slovākijas Nodarbinātības dienesta sniegtās informācijas 2015.gadā bija vērojams bezdarbnieku skaita pieaugums speciālistiem ar IT jomas kvalifikāciju un darba pieredzi.

Plānots, ka pasākumu apmeklēs vairāki tūkstoši darba meklētāju.

 

Latvijas darba devēji, kurus interesē personāla piesaiste no ārvalstīm un kuri vēlas gadatirgus laikā popularizēt savu uzņēmumu Slovākijas darba meklētajiem, tiek aicināti līdz 21.aprīlim iesūtīt angļu valodā savas vakances vai uzņēmuma profila aprakstus NVA EURES konsultantam Andrim Segliņam (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv).

 

 

Papildus informāciju par pasākumu var iegūt pie NVA Liepājas filiāles EURES konsultanta Andra Segliņa (tālr. 63429422, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv).
 

 

* * *

Informācijai:

- EURES ir Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropā.

- EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

- NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti no citām ES un EEZ valstīm.
Informācija: eures.europa.euwww.nva.gov.lv/eures

 

 Latvijas EURES dalība pasākumā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 attels