Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Latvijas un Igaunijas nodarbinātības dienesti sadarbībā ar Valkas un Valgas pašvaldībām īstenos jaunu pārrobežu sadarbības projektu

 

 

 

Šī gada 3.augustā pulksten 13.00 viesnīcas “Albert Hotel” 11.stāva Konferenču zālē (Dzirnavu ielā 33, Rīgā) notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda, Valkas novada domes un Valgas pilsētas domes īstenotās “INTERREG Estonia-Latvia” programmas projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” atklāšanas pasākums, kuru atklās Latvijas labklājības ministrs Jānis Reirs.

 

„Latvijas un Igaunijas sadarbība ir labās prakses piemērs, kā inovatīvi un mūsdienīgi veicināt uzņēmējdarbības un nodarbinātības ciešu un reālu sasaisti. Valkas un Valgas pašvaldības ciešā sadarbība nodarbinātības veicināšanā ir apliecinājums tam, kā attīstīt un gūt labumu no pārrobežu darbaspēka mobilitātes,” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

 

Programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projektu “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” prezentēs NVA direktore E.Simsone. Pasākumā piedalīsies Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda valdes locekle P. Līmala, Valgas pilsētas mērs K. Harks un Valkas novada domes priekšsēdētājs V.A. Krauklis.


NVA direktore Evita Simsone: “Kopš Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai darba ņēmējiem Baltijas kaimiņvalstu darba tirgus ir kļuvis pieejamāks. Īpaša situācija ir Valkā un Valgā, jo šīs pilsētas veido unikālu teritoriju, kur daudziem iedzīvotājiem robežas šķērsošana darba dēļ ir ikdienas sastāvdaļa. Tāpēc starptautiskās pārrobežu sadarbības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” ietvaros NVA ir izstrādājusi īpašu projektu “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”, kas tiks īstenots no 2017.gada 1.augusta līdz 2019.gada 30.jūlijam. Projekta mērķis – Valkas un Valgas pārrobežu teritorijā paaugstināt darba meklētāju iespējas atrast piemērotu darbu un darba devējiem palīdzēt atrast piemērotus darbiniekus.”


Sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu un vietējām pašvaldībām NVA īstenos pētījumu par Valkas un Valgas pašvaldību uzņēmējdarbības vidi un tās sasaisti ar nodarbinātību, darba tirgus pieprasījumu un piedāvājumu, kā arī veidos ieteikumus nākotnes aktivitātēm. Tiks piedāvātas dažādas nodarbinātību veicinošas aktivitātes darba meklētājiem, bezdarbniekiem, darba devējiem, kā arī strādājošajiem. Kopīgi ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu tiks rīkoti Livonijas darba tirgi, semināri un informatīvās dienas.


“INTERREG Estonia-Latvia” programma ir viena no 60 pārrobežu sadarbības programmām, kas saskaņā ar Eiropas teritoriālās sadarbības izlīdzināšanas politikas mērķiem darbojas Eiropas Savienības (ES) iekšējo robežu teritorijās. “INTERREG Estonia-Latvia” programmu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), Igaunijas Republika un Latvijas Republika.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv