APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

2.oktobrī pateicības vārdus teiks NVA Daugavpils filiāles ilggadējam vadītājam Jānim Vanagam

 

2.oktobrī pulksten 14:00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) kolektīvs teiks pateicības vārdus ilggadējam NVA Daugavpils filiāles vadītājam Jānim Vanagam, kurš pēc 23 darba gadiem aģentūrā nolēmis doties pelnītā atpūtā.

 

Nodarbinātības valsts dienestā (NVD), tāds nosaukums kādreiz bija aģentūrai, Jānis Vanags sāk strādāt 1992.gada 3.februārī. Sākumā viņš veic NVD Daugavpils pilsētas nodarbinātības centra ekonomista pienākumus un vēlāk tiek iecelts Daugavpils nodarbinātības centra direktora vietnieka amatā. 1994.gada 16.augustā Jānis Vanags kļūst par NVD Daugavpils nodarbinātības centra direktoru, savukārt no 2007.gada 1.februāra ir iecelts valsts civildienesta ierēdņa - NVA Daugavpils filiāles vadītāja amatā.


Visus šos gadus Jānis Vanags savu darbu veic ar augstu atbildības sajūtu, netaupot spēkus un laiku, allaž rūpējoties, lai cilvēki NVA Daugavpils filiālē saņemtu viņiem nepieciešamo atbalstu un kvalitatīvus pakalpojumus.

 

Darba biedri Jāni Vanagu raksturo kā ļoti zinošu un atsaucīgu kolēģi, kas ar savu personīgo piemēru motivē viņus būt konstruktīviem, precīziem un atbildīgiem savā darbā. Darba pienākumu veikšanā saviem kolēģiem un padotajiem viņš vienmēr ir palīgs un padomdevējs, uz kuru var paļauties.

 

Jāņa Vanaga darba degsmi un sociālo atbildību raksturo arī tas, ka, papildus darbam NVA Daugavpils filiālē, viņš savu ieguldījumu nodarbinātības veicināšanā sniedza, darbojoties NVA Filiāļu padomē, kurā viņš bija ievēlēts arī par priekšsēdētāju.

 

 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv