APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Vairākās NVA filiālēs vēl ir iespēja elektroniski pieteikties Mūžizglītības pasākumiem nodarbinātām personām

 
 
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

 

 

2013.gada 14.jūnija dati liecina, ka ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapas starpniecību dalībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" elektroniski pieteikušies jau 2 794 strādājošie.
 
Elektroniskā reģistrācija pamatsastāvā turpinās vairākās NVA  filiālēs, daudz brīvu vietu dalībai Mūžizglītības pasākumiem vēl ir Ludzā, kur aizpildītas tikai 17 no 97 apmācību pamatsastāva vietām, Krāslavā (12 no 93), Preiļos (19 no 88), Balvos (22 no 88 vietām), Valkā (34 no 67), Gulbenē (34 no 64), Limbažos (40 no 71), Rēzeknē (82 no 116), Daugavpilī (99 no 157).

Savukārt NVA filiālēs Rīgā, Aizkrauklē, Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jelgavā, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valmierā un Ventspilī elektroniskā reģistrācija pamatsastāvā jau ir pabeigta, jo plānotais elektroniskās reģistrācijas pamatsastāva rādītājs sasniegts. Taču minētajās filiālēs elektroniski var reģistrēties rezervistu sarakstā. Tiek prognozēts, ka šogad iespēja saņemt mūžizglītības apmācību kuponu būs daudziem rezervistiem.

Elektroniski reģistrēties mūžizglītības pasākumiem var arī citā NVA filiālē, ja tuvākajā visas plānotās vietas ir aizpildītas. Arī šādā gadījumā izvēlēto profesionālās pilnveides vai neformālās izglītības programmu varēs apgūt savas dzīvesvietas tuvumā, bet saņemt kuponu gan būs jādodas uz to filiāli, kurā notika pieteikšanās.

Atgādinām, ka piedalīties NVA īstenotajos Mūžizglītības pasākumos šogad var nodarbinātas vai pašnodarbinātas personas, kuras vecākas par 45 gadiem, kā arī personas vecumā no 25 līdz 44 gadiem, kuras atbilst vismaz vienam no šiem kritērijiem: ir noteikta invaliditāte vai ir divi bērni un vairāk vecumā līdz 18 gadiem, vai persona ir atzīta par trūcīgu.
Tie pretendenti, kuriem nav iespējas pieteikties elektroniski, no 2013.gada 18. jūnija savus pieteikumus varēs iesniegt NVA filiālēs klātienē. Arī iesniedzot pieteikumus klātienē, pretendenti vispirms tiks reģistrēti pamatsastāvā, bet, kad pamatsastāva plānotais mūžizglītības dalībnieku skaits būs sasniegts, tiks veidots rezervistu saraksts. Pieejamo apmācību kuponu skaits, gan elektroniskai, gan klātienes reģistrēšanai ir sadalīts atsevišķi. Klātienes reģistrācijai NVA filiālēs visā Latvijā kopumā ir nodrošinātas 2 726 vietas pamatsastāvā.

 

ESF projekts „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām” tiek īstenots kopš 2010. gada jūlija, lai mazinātu bezdarba risku nodarbinātām personām, nodrošinot viņiem iespēju papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes, apgūstot ar darbu saistītas profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas. Kopš projekta sākuma mūžizglītībā tika iesaistītas 18 538 nodarbinātās personas, savukārt šogad NVA plāno mūžizglītības pasākumos iesaistīt aptuveni 6 tūkstošus strādājošo.

 

Apmācības tiek īstenotas ESF projekta „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām” Nr.1 DP//1.2.2.1.2/09/IPIA/NVA/001 ietvaros. 

 

Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 67021808; 67021744

Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv