APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

LM seminārs darba devējiem

 

19.septembrī plkst.10.45 Labklājības ministrijas (LM) rīkotajā seminārā “Ieraugi darbinieku, dod iespēju cilvēkiem, kuri vēlas strādāt” Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone lasīs lekciju “Darbaspēks ir visapkārt, to jāiemācās ieraudzīt” - par situāciju darba tirgū, darbaspēka rezervēm, NVA pakalpojumiem un atbalstu darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē un apmācībā, par mērķa grupu bezdarbnieku nodarbinātības un atbalsta pasākumiem.
 

Seminārs “Ieraugi darbinieku, dod iespēju cilvēkiem, kuri vēlas strādāt” norisināsies VEF kvartāla Kamerzālē (Ieriķu iela 5A, Rīga), to atklās Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Krišs Lipšāns. Ar pieredzes stāstu par cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību plkst. 11.30 dalīsies ''Cafe RB'' idejas autors Māris Grāvis, bet stundu vēlāk maizes ceptuves “Lāči” personāla daļas vadītājs Ilma Zālīte stāstīs par mazāk kvalificētu darbinieku izaugsmi uzņēmumā. Plkst.14.30 sāksies darba vides speciālista Ivara Vanadziņa lekcija par to, kā šķietami niecīgas ikdienas nianses var ietekmēt darba produktivitāti ilgtermiņā. Seminārs noslēgsies ar Ilzes Jurkānes lekciju par to, kā veidot uzņēmuma unikālo šķautni un radīt veiksmes stāstu.

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv