APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūra sarunu festivālā “LAMPA”

 

Piedāvājam atskatu uz Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) dalību sarunu festivālā “LAMPA”, kas norisinājās jūnija beigās Cēsīs.

 


 

Diskusijā “Latvijas inovācijas laboratorija #GovLabLatvia” NVA direktore Evita Simsone kopā ar citiem viedokļu līderiem un sabiedrības pārstāvjiem dalījās savās pārdomās, atbildot uz jautājumu  “Kādai jābūt valsts pārvaldei, lai Tu gribētu tajā strādāt?”. Laboratorijas dalībnieki aicināja valsts pārvaldē veidot neformālāku un elastīgāku darba vidi un nodrošināt atgriezenisko saiti, ļaujot darbiniekam labāk izprast darba mērķus un redzēt sava veikuma rezultātus, kā arī darbu organizēt tā, lai uzdevumi būtu konkrēti noformulēti un sasniedzami noteiktā laikā. Savukārt, lai piesaistītu darbam valsts pārvaldē jaunus talantīgus darbiniekus, tika ieteikts vairāk stāstīt sabiedrībai par valsts iestāžu un to darbinieku sasniegumiem, tādējādi radot izpratni par to, kā norit darbs valsts pārvaldē un cik nozīmīgs tas ir.“Vakara šovā ar Mācēnu: kā jāmācās, kad esi jau pieaudzis?“ Vidzemes augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore un WorldSkills Europe direktore Dita Traidās, tehnoloģiju uzņēmuma "Tilde" valdes priekšsēdētājs Andrejs Vasiļjevs un Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultante Daila Notte diskutēja par pieaugušo izglītību. Sarunu vadīja žurnāliste Daina Jāņkalne. Šova laikā Improvizācijas teātra aktieri palīdzēja gūt priekšstatu par dažāda vecuma grupu cilvēku attieksmi pret mācīšanos un darba tirgu. Tika pārrunātas pieaugušo iespējas mācīties, kā arī spriests par dažādām problēmsituācijām un to, kā sabiedrībai iesaistīties problēmsituāciju risināšanā, palīdzot rast motivāciju izglītoties. Sarunas dalībnieki atzina, ka mūsdienu darba tirgū liela nozīme ir tehnoloģijām, tāpēc svarīga ir griba un spēja mācīties visa mūža garumā.

 

 

 


NVA piedalījās izstādē "Manas valsts digitalizācija", kas tika rīkota teltī “Valsts māja". Izstādes apmeklētāji varēja iepazīt valsts pārvaldē izmantotos tehnoloģiju risinājumus. Izstādes noslēgumā lietojamības eksperta Pētera Jurčenko vadītā sarunā tika apspriestas festivāla laikā dzirdētās lietotāju atsauksmes par digitālajiem rīkiem. NVA Klientu apkalpošanas vadības un attīstības nodaļas vadītāja Sabīna Dzerkale dalījās novērojumos par NVA CV un vakanču portāla izmantošanu, kuru kopumā festivāla apmeklētāji novērtējuši pozitīvi.NVA platformas brivpratigie.lv pārstāvji festivāla laikā informēja par jaunumiem platformas darbībā. Ar šīm novitātēm brīvprātīgā darba organizētāji varēs   detalizētāk iepazīties, piesakoties dalībai informatīvā seminārā, kas notiks augustā. Sadarbībā ar biedrību „Dēms” brivpratigie.lv organizēja diskusija "Brīvība. Prāts. Sirds", kurā piedalījās platformas brivpratigie.lv vadītājs Ints Teterovskis, arheoloģe Rūta Vecmuktāne, brīvprātīgo koordinators Gatis Valainis, fotogrāfs Roberts Eleksis un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vadītāja Sigita Skujiņa. Diskusiju vadīja moderators Vilis Brūveris.

 

   

 

Iespēju teltī norisinājās saruna “Darbs cietumā – pārpratums vai drosme?”, kurā piedalījās NVA Cēsu filiāles karjeras konsultante Inguna Kaupuža. Sarunā pieredzē dalījās dažādu nozaru eksperti, kuri ikdienā strādā ieslodzījuma vietās. 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv