APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA filiālēs norisināsies „Digitālās nedēļas 2019” pasākumi

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad piedalīsies Eiropas Digitālajā nedēļā, kas no 25. līdz 29. martam norisināsies visos Latvijas reģionos jau desmito gadu pēc kārtas, lai digitālajā laikmetā informētu sabiedrību par e-prasmju nozīmi darbā, mācībās un karjeras izaugsmē. Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Eiropas kampaņas „ALL DIGITAL Week 2019" ietvaros. Digitālās nedēļas laikā tiks rīkoti daudzi pasākumi un diskusijas visos Latvijas reģionos: valsts institūcijās, skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijās, pašvaldībās un uzņēmumos. Interesenti varēs pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.


Šogad „Digitālās nedēļas 2019” galvenās tēmas ir šādas:

  • Sabiedrības, valsts un uzņēmumu digitālā transformācija (pārveide)
  • Digitālā identitāte
  • Iedzīvotāju digitālās prasmes un digitālie pakalpojumi
  • Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam
  • Digitālās prasmes IKT profesionāliem
  • Drošība un pārliecība lietot digitālās tehnoloģijas
  • Kritiskā domāšana un mediju pratība


Digitālās nedēļas laikā NVA filiāles būs pieejamas visiem interesentiem, kas vēlēsies iegūt vairāk informācijas par aģentūras e-pakalpojumiem. Piemēram, NVA Ludzas filiāle 27. martā plkst. 14:00 rīkos grupas konsultāciju jauniešiem par NVA piedāvātajiem e - pakalpojumiem un citiem e - resursiem karjeras plānošanā, tālākizglītībā , 25. martā plkst. 9:00 sāksies atvērto durvju diena visiem interesentiem, kuri vēlēsies iegūt vairāk informācijas par NVA e-pakalpojumiem NVA Preiļu filiālē, bet 25. martā plkst. 13:00 NVA Jēkabpils filiāle aicinās ciemos ikvienu interesentu, lai iepazīstinātu viņus ar CV aktualizēšanu, vakanču meklēšanu, pieteikšanos vakancēm, pašizpētes testu izpildi tiešsaistē un citiem NVA e-pakalpojumiem.

 

NVA Digitālās nedēļas piedāvājumā ieplānoti arī citi pasākumi. Ar pilnu dažādu iestāžu Digitālās nedēļas pasākumu sarakstu var iepazīties tīmekļa vietnē http://eprasmes.lv/pasakumu-kalendars/. Kalendārs tiks regulāri aktualizēts, tādēļ aicinām tajā ielūkoties ne vienu reizi vien.

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv