Datums 6. decembris, 2023
Laiks13.00–14.30
Vieta Tiešsaiste
Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām SIA AVOTI

6.decembrī no plkst. 13.00  līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties un uzzināt par darba un karjeras iespējām kokapstrādes uzņēmumā SIA AVOTI.

Dalībniekiem būs iespējams uzdot uzņēmuma pārstāvjiem sev interesējošos jautājumus.

AVOTI ir viens no modernākajiem kokapstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas lielos apjomos ražo priedes masīvkoka mēbeles, kā arī kokskaidu granulas. Uzņēmumu vislabāk raksturo nemitīgas inovācijas ražošanas tehnoloģijās, skaidra un pārdomāta darba organizācija un augstākie kvalitātes standarti, kā rezultātā  tiek ražotas kvalitatīvas un veselībai drošas mēbeles par pievilcīgu cenu tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. AVOTI ir vadošais masīvkoka mēbeļu ražošanas uzņēmums Latvijā. Uzņēmuma ražotne atrodas stratēģiski ērtā vietā – 160 kilometrus no Rīgas, Vidzemes ziemeļaustrumos, Gulbenes novada Lizumā. Ikdienā uzņēmumā strādā ap 450 cilvēku. Pateicoties vairāk nekā 28 gadu pieredzei kokrūpniecības nozarē un integrētas vadības sistēmas politikai, uzņēmuma ražotā produkcija atbilst pasaules līmeņa kvalitātes un tirgus prasībām.

Šobrīd aktuālās vakances:

Dalību uz tikšanos tiešsaistē piesakiet jau tagad, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

5.decembrī uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieci:

Lilita Mežale

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
lilita.mezale [at] nva.gov.lv