Datums 23. marts, 2017
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

attels

 

EURES konsultantes dalība Pērnavas darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

 

Šī gada  23.martā Igaunijas pilsētā Pērnavā, Pērnavas Koncertzālē (www.concert.ee/parnu-concert-hall-introduction) norisināsies Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES organizētais darba gadatirgus – „Pērnavas Darba Gadatirgus 2017”.

 

Pasākuma mērķis - darba devēju un darba meklētāju satikšanās vienuviet, veicinot brīva un droša darba tirgus izveidi un darba mobilitāti Eiropā. Organizatori piedāvā darba devējiem reklamēt esošās vakances vietējā darba tirgū, kā arī informēt un atlasīt kandidātus darba intervijām. Piedalīšanās gadatirgū ir iespēja darba devējiem prezentēt savu uzņēmumu un vakances un atrast piemērotus darbiniekus bez maksas.

 

Latvijas darba devēji tiek aicināti iesniegt savu uzņēmumu vakances, kuras mēs varētu ievietot EURES darba mobilitātes portālā www.eures.europa.eu, kā arī piedāvāt pasākuma apmeklētājiem, kuriem interesētu darba iespējas Latvijā. Īpaši tiek aicināti atsaukties Latvijas darba devēji, kuriem nepieciešams darbaspēks ar igauņu valodas prasmēm. Šādā veidā Latvijas darba devējiem ir iespēja ne tikai prezentēt savas vakances un savu uzņēmumu, bet arī atrast piemērotus darbiniekus bez maksas.

 

Darba devējam ir iespēja arī piedalīties Pērnavas Darba gadatirgū klātienē - dalība pasākumā un vieta stendā ir bezmaksas.  

 

Latviju Pērnavas darba gadatirgū pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultante, kura informēs pasākuma apmeklētājus par darba tirgus situāciju Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām mūsu valstī. EURES konsultante Igaunijas darba meklētājus iepazīstinās arī ar Latvijas darba devēju pieteiktajām brīvajām darba vietām.

 

Par dalību “Pērnavas darba gadatirgū 2017” vai uzņēmuma pārstāvēšanu, lūgums sazināties ar konsultanti EURES jautājumos Zani Meļķi, rakstot uz e-pastu Zane.Melke@nva.gov.lv vai zvanot pa tālruni 64127769.