Datums 16. februāris, 2017
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis


attels

 

NVA un EURES dalība Eiropas darba dienu pasākumā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

2017. gada 16.februārī Munktell arenā, Eskilstunā, Zviedrijā norisināsies starptautiskais vakanču gadatirgus- Eiropas darba dienas Eskilstunā 2017, kuru rīko Zviedrijas nodarbinātības dienests [Arbetsförmedlingen], EURES Zviedrija tīkls un Eskilstunas pašvaldība.

 

Latvijas darba devēji tiek aicināti iesniegt savu uzņēmumu vakances, kuras mēs varētu ievietot EURES darba mobilitātes portālā www.eures.europa.eu , Zviedrijas nodarbinātības dienesta vakanču datubāzē www.arbetsformedlingen.se, kā arī piedāvāt pasākuma apmeklētājiem, kuriem interesētu darba iespējas Latvijā. Īpaši tiek aicināti atsaukties Latvijas darba devēji, kuriem nepieciešams darba spēks ar zviedru valodas prasmēm. Šādā veidā Latvijas darba devējiem ir iespēja ne tikai prezentēt savas vakances un savu uzņēmumu, bet arī atrast piemērotus darbiniekus bez maksas.

 

Darba devējam ir iespēja arī piedalīties Eiropas darba dienu pasākuma klātienē, taču tādā gadījumā ir jārēķinās, ka par izstādes stendu būs jāmaksā 3000 SEK (ietilps pusdienas, kafijas pauze, pieeja elektrībai un Wifi).

 

Latviju Eiropas darba dienu pasākumā Eskilstunā pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultantes Agija Mickeviča un Dina Petroviča, kas informēs darba meklētājus par darba tirgus situāciju, darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā. 

 

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar konsultantēm EURES jautājumos:

 

Informācijai:

 

EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropā. EURES tīklu koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.

 

EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

 

Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs. NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti Eiropas valstīs.


Saites:

www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti


www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls