Datums 31. maijs, 2023
Laiks15.00–16.30
Vieta Tiešsaiste
Meistarklase “Prasmes konkurētspējīgai nodarbinātībai”, NVA logo, saturs un foto

Mūsdienās, kad darba tirgus atrodas nepārtrauktā attīstībā, būtiski ir izzināt prasmes, kuras veicina konkurētspējīgu nodarbinātību tuvākā un tālākā nākotnē. Svarīgi ir izzināt un pilnveidot prasmes, kuras nepieciešamas, lai atbilstu darba tirgus prasībām.

Kļūt konkurētspējīgam darba tirgū nozīmē:

  • apzināt savas zināšanas, prasmes un attieksmi, spēt tās izmantot darba meklēšanā;
  • apgūt karjeras vadības prasmes (sevis izpēte, darba tirgus pārzināšana, lēmumu pieņemšanas prasmes un pārejas prasmes);
  • attīstīt darba meklēšanas prasmes – spēju atrast sev piemērotu darbu, pielāgoties darba tirgus attīstībai;
  • pilnveidot sevis prezentēšanas prasmes darba devējam, kas ietver gan darba pieteikuma dokumentu sagatavošanu, gan profesionālu sagatavošanos darba intervijai.

Meistarklasē iegūsiet informāciju par nodarbināmības prasmēm (prasmēm, kas veicina konkurētspējīgu iekļaušanos darba tirgū), ārējiem, iekšējiem un personiskiem faktoriem, uzzināsiet, kāda ir mūžizglītības nozīme nodarbinātībā, kādas prasmes ir aktuālas darba tirgū. Būs iespēja arī praktiski darboties savu prasmju novērtēšanai un attīstīšanai, lai veiksmīgi konkurētu darba tirgū.

Guna Sīle

Karjeras konsultante - atbalsts karjeras plānošanā un profesionālās piemērotības noteikšanā - Karjeras konsultācijas attālināti (Andreja Paulāna iela 3A, Preiļi)
Guna.Sile [at] nva.gov.lv