Datums 22.–26. marts, 2021
Laiks9.00–17.00
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, teksts, Eiropas Digitālā nedēļa 2021 logo

Grupu konsultācijas “Attālinātā darba iemaņu attīstība” laikā akcijas dalībnieki uzzinās, kā pareizi ir jāstrādā attālināti. Piemēram, uzzinās, kā ir jāiekārto darba vieta, ņemot vērā ergonomikas prasības un principus, iemācīsies noteikt prioritātes un izstrādāt dienas rīcības plānu.

Lai attālinātais darbs būtu efektīvs, svarīgi ir gan uzturēt sevi labā fiziskā formā, gan būt emocionāli līdzsvarotam, jāprot tikt galā ar stresu. NVA karjeras konsultanti  palīdzēs atpazīt stresa pazīmes, «ieklausīties» sevī un saprast savas sajūtas un domas, kā pozitīvas, tā arī negatīvas.

Jūs varēsiet mācīties, kā vadīt stresu un saglabāt pozitīvu attieksmi, uzzināsiet, kā sevi motivēt un novērtēt.

Aizpildot karjeras konsultācijas dalībnieka anketu, obligāti norādiet savu kontaktinformāciju, lai NVA filiāles darbinieks varētu sazināties ar Jums un informēt par pasākuma norises dienu un  laiku.


Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Eiropas kampaņas “ALL Digital Week 2021” ietvaros. Vairāk informācijas: https://eprasmes.lv/