Datums 19. jūlijs, 2022
Laiks13.00–14.30
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, tekstuāls saturs, SKONTO logo

19.jūlijā no plkst. 13.00  līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties ar darba devēju SIA "SKONTO PREFAB"un uzzināt par karjeras iespējām.

Dalībniekiem būs iespējams uzņēmuma pārstāvjiem uzdot sev interesējošos jautājumus.

Skonto Prefab nodrošina pilna spektra strukturālus betona risinājumus dzīvojamo un citu ēku būvniecībā Skandināvijā un Rietumeiropā. Uzņēmums ražo un uzstāda dobas un filigrānas spriegbetona plātnes, dažāda izmēra, formas un garuma kolonnas, kā arī spriegbetona sijas, fasādes apšuvumus un kāpņu elementus un dažāda veida sienas paneļus, ieskaitot pēc sendviča un cokola tehnoloģijas ražotos.

Skonto Prefab produkcija ir pilnībā sertificēta atbilstoši Skandināvijas standartiem, visi produkti ir laboratoriski testēti. Rūpnīca atrodas netālu no Rīgas, bet uzņēmuma projektus var apskatīt Stokholmā, Malmē, Noršēpingā, Linšēpingā, Īstadē, Gevlē, Ērebrū un citur.
Sakarā ar būvniecības nozares izaugsmi un mūsu produkcijas pieprasījuma pieaugumu aicinām pievienoties mūsu komandai dzelzsbetona konstrukciju ražotnē.

Aktuālās vakances:

Papildus informāciju par uzņēmumu var iegūt, aplūkojot mājaslapu https://darbs.skontoprefab.lv/

Dalību piesakiet jau tagad, aizpildot anketu!

18.jūlijā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Ja Jums ir jautājumi, sazinieties ar NVA darbinieci Lāsmu Liepiņu (Lasma.Liepina@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279).