Datums 15. februāris, 2022
Laiks13.00
Vieta Tiešsaiste
Tiešsaistes tikšanās par karjeras iespējām Food Union

2022.gada 15.februārī no plkst. 13.00  līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties tišsaistē un uzzināt par darba un karjeras iespējām uzņēmumā „Rīgas piena kombināts”. Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem.

"Food Union" ir globāla pārtikas ražotāju grupa, kas rada dažādās valstīs iecienītus produktus. Tikšanās laikā darba devējs prezentēs darba iespējas "Food Union" un būs iespējams iepazīties ar aktuālajām vakancēm:

Darba meklētājiem būs iespējams uzdot jautājumus un pēc darba devēju prezentācijas pieteikties vakancēm. Lai piedalītos pasākumā, interesentiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa.14. februārī uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

​Jautājumu gadījumā sazināties ar nodarbinātības organizatori Olitu Runi, e-pasts: olita.rune@nva.gov.lv, mob.t.: 25685281 un/ vai nodarbinātības organizatori Gitu Konošonoku, e-pasts: gita.konosonoka@nva.gov.lv, mob.t.:28358972.