Datums 15. septembris, 2016
Laiks11.00–14.00
Vieta Latvija

attels

 

Starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016”Liepājā un Daugavpilī  tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.

 

 

 

Atgādinām, ka 15.septembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Daugavpils Olimpiskajā Centrā Daugavpilī norisināsies NVA EURES organizētais starptautiskas darba gadatirgus „DARBS UN KARJERA 2016”.

 

NVA Daugavpils filiāle aicina atsaukties Daugavpils un Latgales reģiona uzņēmumus, kas vēl nav paspējuši pieteikt savu dalību pasākumā. Pēdējā iespēja pieteikties ir līdz 09.09.2016. Pieteikuma anketa 

 

Izstādē paredzēts nodrošināt pāris stenda vietas tiem darba devējiem, kas nebūs pieteikušies dalībai vakanču gadatirgū, bet kam uz pasākuma norises dienu radīsies steidzama nepieciešamība pēc darba spēka! Vietu skaits ierobežots!

 

Atgādinām, ka dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

 

Savu dalību darba gadatirgū ir apstiprinājuši jau 27 darba devēji, piedāvājot vairāk nekā 500 brīvās darba vietas. Pasākuma programma un dalībnieku saraksts: šeit 

 

Pasākumā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) stendā papildus būs iespējams iegūt informāciju par vairāk nekā 300 NVA Daugavpils, Krāslavas, Preiļu un Rēzeknes filiālē reģistrētajiem darba piedāvājumiem. Savukārt ārvalstu darba devēju pārstāvji darba gadatirgū piedāvās vairāk nekā 100 brīvās darba vietas.

 

Pasākuma programma un dalībnieku saraksts: šeit 

 

Papildus informācija par pasākumu pie pasākuma organizatora NVA Daugavpils filiāles EURES konsultantes Agijas Mickevičas, tālr. 26645566, e-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv  

 

________________________

Informācijai:

 

  • EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.

 

  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.

 

  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

 

  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs.


Saites:
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti


www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls