Datums 6. marts, 2024
Laiks10.00
Vieta Smiltene, Dārza iela 11
KLĀTIENES tikšanās SMILTENĒ par karjeras iespējām A/S “ VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA”

6. martā plkst.10:00 NVA Valmieras filiāles Smiltenes klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 11, Smiltenē, aicinām uz klātienes tikšanos/darbinieku atlasi ar  A/S “VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA”  pārstāvjiem par brīvajām darba vietām. Tikšanās laikā darba devējs prezentēs informāciju par uzņēmumu - tā kultūru, darba specifiku, darba laiku, vakancēm, prasībām un labumiem. Interesentiem pasākuma laikā būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketas.

A/S “VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA” ir viens no vadošajiem stikla šķiedras ražotājiem Eiropā ar 60 gadu pieredzi. Uzņēmums savos produktos apvieno apbrīnojamas materiālu funkcijas un īpašības, lai ražotu neticamo un nodrošinātu augstas kvalitātes stikla šķiedru un tās produktus dažādām industrijām visā pasaulē, tai skaitā tālākās pārstrādes, tehniskās un termoizolācijas materiālu, ugunsdrošības, avio būves, mašīnbūves, celtniecības un citām nozarēm. Saražotās produkcijas eksports aptver vairāk nekā 45 valstis. Uzņēmums ir lielākais darba devējs Vidzemē – šeit strādā ap 1200 darbinieku 200 dažādās profesijās."

Aktuālās vakances:

Dalību piesakiet jau tagad, zvanot NVA  Valmieras filiāles Smiltenes klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatorei Unai Eglītei uz tālruņa nr. 25718876 vai rakstot uz e-pasta adresi: Una.Eglite@nva.gov.lv