Datums 10. februāris, 2017
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

attels

 

NVA un EURES dalība Eiropas darba dienu pasākumā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) konsultanti EURES jautājumos vēlas informēt Jūs par iespēju piesaistīt darbaspēku no Eiropas valstīm, piedāvājot sava uzņēmuma vakances zemāk minētajā pasākumā.

 

2017. gada 10. februārī Malmē (Zviedrijā) norisināsies  Zviedrijas Nodarbinātības dienesta un Zviedrijas EURES tīkla organizētais Eiropas Darba dienu gadatirgus.

 

Viens no pasākuma mērķiem ir nodrošināt tikšanās vietu uzņēmumiem, kam nepieciešams darbaspēks, ar privātpersonām, kas meklē darbu. Plānots, ka pasākumu varētu apmeklēt ap 4500 cilvēku.

 

Latviju Eiropas darba dienu pasākumā Malmē pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultante, kura informēs darba devējus un darba meklētājus par darba tirgus situāciju Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā. 

 

Arī Latvijas darba devēji tiek aicināti iesniegt savu vakanču sludinājumus, kurus varētu piedāvāt pasākuma apmeklētājiem, lai darba devēji varētu atrast sev piemērotākos darbiniekus izstādes apmeklētāju - darba meklētāju vidū. Īpaši tiek aicināti atsaukties Latvijas darba devēji, kuriem nepieciešams darbaspēks ar zviedru - skandināvu valodas prasmēm, un kuriem ir grūtības ar personāla piesaisti Latvijas darba tirgū. Šādā veidā Latvijas darba devējiem ir iespēja ne tikai prezentēt savas vakances un savu uzņēmumu, bet arī atrast piemērotus darbiniekus bez maksas, ja to nav iespējams izdarīt Latvijas darba tirgū, kā arī tā ir arī iespēja taupīt uzņēmuma laiku, pūles un naudu!

 

Konsultante EURES jautājumos varēs pārstāvēt uzņēmuma intereses un palīdzēt darbinieku piesaistē, piedāvājot no darba devējiem saņemtās vakances un uzņēmumu profilus starptautiskā darba gadatirgus apmeklētājiem klātienē.

 

Darba devējus, kurus interesē iespēja meklēt potenciālos darbiniekus no Eiropas darba dienas pasākuma apmeklētāju vidus, tiek laipni aicināti sazināties ar konsultanti EURES jautājumos Zani Meļķi, rakstot uz e-pastu Zane.Melke@nva.gov.lv vai zvanot pa tālruni 64127769.

 

EURES piedāvātie pakalpojumi ir bezmaksas.