Datums 8. oktobris, 2016
Laiks10.00–17.00
Vieta Ārvalstis

attels

 

2016. gada 8. oktobrī Namīrā (Beļģijā) Valonijas sabiedrisko pakalpojumu administratīvajā centrā „ Cap Nord” norisināsies EURES organizētais Eiropas Darba dienu gadatirgus „Eiropas Darba diena: Eksportē savas prasmes!”.

 

Viens no pasākuma mērķiem ir nodrošināt tikšanās vietu uzņēmumiem, kuriem nepieciešams darbaspēks, ar darba meklētājiem. Darba gadatirgus koncentrēsies uz darba meklētājiem, kuri vēlas attīstīt savas prasmes un paplašināt savas zināšanas, strādājot ārvalstīs kontaktu centros vai tūrisma nozarē.

 

Arī Latvijas darba devēji tiek aicināti piedalīties pasākumā. Ir iespējama dalība klātienē vai ar Nodarbinātības dienesta un EURES starpniecību, piedāvājot vakances gadatirgus apmeklētājiem.

Klātienes dalība paredz, ka dalībniekiem tiek nodrošināta bezmaksas dalība, stenda vieta ar galdu un krēsliem, elektrības pievadu un wi-fi pieslēgumu. Jāņem vērā, ka transporta un uzturēšanās izdevumi ir jāsedz no pašu līdzekļiem. Stenda vietu skaits ir ierobežots, tāpēc par vēlmi savai dalībai klātienē sazinieties ar Latvijas konsultantēm EURES jautājumos pēc iespējas ātrāk.

Ja klātienes dalība uzņēmumam nav iespējama vai netiek plānota, sazinieties ar Latvijas konsultantēm EURES jautājumos par iespēju piedāvāt savas vakances šī pasākuma apmeklētājiem un atrast piemērotus kandidātus.

 

Īpaši tiek aicināti atsaukties Latvijas darba devēji, kuriem nepieciešams darbaspēks ar franču, vācu, angļu valodu prasmēm, un kuri darbojas klientu apkalpošanas centru jomā un/vai tūrisma nozarē, un kuriem ir grūtības ar personāla piesaisti Latvijas darba tirgū.

 

Darba devējus, kurus interesē iespēja meklēt potenciālos darbiniekus no Eiropas darba dienas pasākuma apmeklētāju vidus, tiek laipni aicināti sazināties ar konsultantēm EURES jautājumos:

 

EURES piedāvātie pakalpojumi ir bezmaksas.

 

 

attels