Datums 15.–16. novembris, 2016
Laiks11.00–16.00
Vieta Ārvalstis

attels

 

NVA un EURES dalība Eiropas darba dienu pasākumā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

2016.gada 15.novembrī no plkst. 11:00- 16:00 Kauņas (Lietuvā) nodarbinātības dienesta filiāles telpās (E. Ozeskienes st. 37, Kaunas) un 2016.gada 16.novembrī no plkst. 11:00- 16:00 Viļņas nodarbinātības dienesta filiāles telpās (S. Žukausko st. 15, Vilnius) notiks vakanču gadatirgus- Eiropas darba dienas 2016, kuru rīko Lietuvas nodarbinātības dienests [Lietuvos darbo birža] un EURES Lietuvas tīkls.

 

Pasākuma laikā darba devējiem būs iespēja klātienē tikties ar darba meklētājiem un reklamēt savu uzņēmumu un pieejamās vakances. EURES Lietuva tīkla pārstāvji pirms pasākuma var publicēt uzņēmumu vakances nacionālajā EURES Lietuva mājas lapā www.ldb.lt/eures un pēc nepieciešamības savākt potenciālo kandidātu CV.

 

Latviju Eiropas darba dienu pasākumā Kauņā un Viļņā pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultante, kas palīdzēs Latvijas darba devējiem atrast piemērotus darbiniekus, kā arī informēs apmeklētājus par darba tirgus situācijas tendencēm Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām.

 

Latvijas darba devēji, kuriem ir vēlme piedalīties klātienes pasākumā, tiek laipni lūgti aizpildīt reģistrācijas anketu un nosūtīt to pēc iespējas ātrāk uz e-pastu: Agija.Mickeviča@nva.gov.lv vai Goda.Maciuleviciene@ldb.lt.

 

Tie darba devēji, kas nevēlas piedalīties klātienes pasākumā, bet vēlas sameklēt sev darbiniekus no ”Eiropas darba dienas 2016” vidus, tiek aicināti iesniegt savu vakanču sludinājumus, kurus varēs piedāvāt pasākuma apmeklētājiem. Tā ir arī iespēja taupīt uzņēmuma laiku, pūles un naudu!

 

Konsultante EURES jautājumos varēs pārstāvēt uzņēmuma intereses un palīdzēt darbinieku piesaistē, piedāvājot no darba devējiem saņemtās vakances un uzņēmumu profilus starptautiskā darba gadatirgus apmeklētājiem klātienē.

 

Darba devēji, kurus interesē iespēja meklēt potenciālos darbiniekus no Eiropas darba dienas pasākuma apmeklētāju vidus, tiek laipni aicināti sazināties ar konsultanti EURES jautājumos Agiju Mickeviču, rakstot uz e-pastu Agija.Mickeviča@nva.gov.lv vai zvanot pa tālruni 65435460.

 

EURES piedāvātie pakalpojumi ir bezmaksas.

 

Informācijai:

EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropā. EURES tīklu koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.

 

EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

 

Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs. NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti Eiropas valstīs.

Saites:

www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti

www.eures.europa.eu– EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls