Klātienes tikšanās ar darba devējiem Daugavpilī. Apraksts zem attēla.

24. aprīlī no 10.00 līdz 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūra, akcijas "Sezonas darbi" ietvaros, aicina darba meklētājus uz tikšanos Daugavpilī, Daugavpils filiāles sanāksmju zālē, Varšavas ielā 18.

Ikvienam interesentam būs iespējams satikties ar darba devējiem SIA "KONNA" , SIA "MILIAND",  SIA "ADF Latgalia", SIA "S&W", SIA "AMERGA", SIA "ALEKSANDRIJA" – kafejnīca SÅN beach club. Tikšanās laikā būs iespējams saņemt informāciju par darba devēju piedāvātajām vakancēm, kā arī noskaidrot visu par darba apstākļiem, nosacījumiem un darba specifiku.  


SIA "KONNA" ir daudznozaru uzņēmums, kas darbojas Latvijas tirgū jau vairāk nekā 20 gadu. Šajā laikā tika organizēta saliedēta profesionāļu komanda, kuru zināšanu un iemaņu līmenis apstiprināts ar atbilstošiem Latvijas Republikas  sertifikātiem un licencēm.

Uzkrāta bagāta pieredze dažādu sarežģītu būvdarbu izpildē. Tradicionāli īpaša uzmanība tiek pievērsta kvalitātei, kas tiek apliecināta ar valsts un ārvalstu uzņēmumu, kā arī privātpersonu atzinumiem. Tas savukārt apstiprina uzņēmuma speciālistu kompetences un godīguma līmeni. 

Galvenie SIA “KONNA” pamatdarbības virzieni ir: Inženiertīklu un būvju ierīkošana, gāzes katlu mājas; gāzesvadi; gāzes sadales punkti; katodstacijas; ārējie un iekšējie ūdensvada tīkli un kanalizācija; sūkņu un attīrīšanas iekārtas; katlu mājas siltummezgli; siltumtrases; apkures sistēmas; ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas;

Būvniecība: projektu vadība; kapitālā celtniecība; renovācijas darbi; tekošais un kapitālais remonts.

Metināšanas darbi: visu veidu metināšanas darbi ar metālu (t.sk. šuvju starošana);polietilēna cauruļu datorizēta metināšana.

SIA "KONNA" vakance:


SIA "ADF Latgalia" nodarbojas ar metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošanu.

SIA "ADF Latgalia" vakance:


SIA "MILIAND" nodarbojas ar mežkopību un ar citām mežsaimniecības darbībām.

SIA "MILIAND" vakances:


SIA "S&W". Mēs piedāvājam efektīvus saules enerģijas risinājumus, sākot ar nelielām saules paneļu sistēmām vasaras mājām un beidzot ar moderniem saules paneļu parkiem uzņēmumiem. Mēs esam izveidojuši pieredzējušu inženieru komandu, lai sniegtu pilna servisa pakalpojumus.

Mēs neesam tikai saules paneļu uzstādītāji – mēs esam Tavi zaļās enerģijas ceļabiedri. Mēs lepojamies ar komandu, kas vairāk kā 30 gadus aktīvi darbojas enerģētikas jomā. Mūsu mērķis ir sniegt klientiem pilnvērtīgu atbalstu un padomus, kopīgiem spēkiem nodrošinot ne tikai efektīvu enerģijas ražošanu, bet arī palīdzot samazināt izmaksas.

SIA "S&W" vakance:


SIA "AMERGA"  nodarbojas ar dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecību, restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumu.

SIA "AMERGA" vakances:


SÅN beach club ir pludmales kafejnīca Lielā Stropu ezera krastā pludmalē pie pontona (peldošā baseina), ezera promenādē.

SÅN beach club vakances:


Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbiniecēm:

Svetlana Jerocka

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Svetlana.Jerocka [at] nva.gov.lv

Diāna Krivenko

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Diana.Krivenko [at] nva.gov.lv