NVA logo, Eco Baltia logo

28.aprīlī  no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties un uzzināt par karjeras iespējām uzņēmumu grupā “Eco Baltia”. Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem un iepazīties ar aktuālām vakancēm.

“Eco Baltia” ir uzņēmumu grupa, kas rūpējas par apkārtējo vidi, nodrošinot pilna cikla atkritumu apsaimniekošanu – no to savākšanas līdz pat pārstrādei.

Grupā ietilpst seši uzņēmumi, kas darbojas divos sektoros: Vides apsaimniekošana un atkritumu pārstrāde.

Vides sektorā ietilpst “Latvijas Zaļais punkts”, kas ir vecākā un pieredzes bagātākā ražotāju atbildības organizācija Latvijā, kas kopš darbības pirmsākumiem rūpējas par izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu. “Eco Baltia vide”, kas nodrošina pilnu vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu vairāk nekā 1 miljonam klientu. “Ecoservice”, kas nodrošina pilnu apsaimniekošanas ciklu Lietuvā. Siguldas pilsētas vides apsaimniekošanas uzņēmums “JUMIS”.

Pārstrādēs sektorā ietilpst “PET Baltija”, kas atrodas Jelgavā un nodrošina PET materiālu pārstrādi. “Nordic Plast”, kas atrodas Olainē un rūpējas par polimēru materiālu pārstrādi.

Kopā “Eco Baltia” grupā darbojas vairāk kā 1800 darbinieku, no kuriem vairāk kā 870 Latvijā. 2021. gada apgrozījums mērāms 120. milj. EUR apmērā.

Vakances:

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu!

​27. aprīlī  uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.


Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku Ronaldu Kraži, e-pasts Ronalds.Kraze@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279.

Datums 28. aprīlis, 2022
Laiks13.00–14.30
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām uzņēmumu grupā “Eco Baltia”

28.aprīlī  no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju…