Bezdarbnieki Darba meklētāji Jaunumi
Attēls ar aicinājumu uz tiešsaistes tikšanos par darba iespējām Orklā. Augšpusē ir NVA logo. Centrā ir teksts: "NĀC STRĀDĀT ORKLĀ! Būs kur augt!". Attēlā redzams zīmēts cilvēks, kurš sēž un smaida, apkārt ir dažādu cepumu ražošanas ikonas.Apraksts zem attēla.

24. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties ar SIA "Orkla Biscuit Production", lai uzzināt par darba un  karjeras iespējām.

“Orkla Biscuit Production” ir mūsdienīgākā ražotne Latvijā, kas specializējas cepumu un vafeļu ražošanā Orklas grupas uzņēmumiem. Tā ir lielākā šāda veida ražotne Baltijas valstīs un Skandināvijā. Moderna ražošanas vide, ilgtspējīga saimniekošana un jaunākās paaudzes tehnoloģijas tepat Ādažos. Jaunā ražotne ir lieliska vieta Tavai izaugsmei”.

SIA "Orkla Biscuit Production" vakances:

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu!

Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Līksma Pūre

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā - Pilsētas laukums 4a, Kuldīga
Liksma.Pure [at] nva.gov.lv
Datums 24. jūlijs, 2024
Laiks13.00–14.30
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām ar SIA "Orkla Biscuit Production"

24. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju…