Bezdarbnieki Darba meklētāji Jaunumi
Tiešsaistes tikšanās par karjeras iespējām Food Union

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā iespēju uzzināt par darba un karjeras iespējām uzņēmumā Akciju sabiedrība "RĪGAS PIENA KOMBINĀTS", ZOOM vietnē, 18.janvārī, plkst.13.00.

Darba meklētājiem būs iespējams uzdot jautājumus un pēc darba devēju prezentācijas pieteikties vakancēm. Lai piedalītos pasākumā, interesentiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa.17.janvārī uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

 

"Food Union" ir globāla pārtikas ražotāju grupa, kas rada dažādās valstīs iecienītus produktus. Tikšanās laikā darba devējs prezentēs darba iespējas "Food Union" un būs iespējams iepazīties ar aktuālām vakancēm:

 

Jautājumu gadījumā sazināties ar nodarbinātības organizatori Olitu Runi, e-pasts: olita.rune@nva.gov.lv, mob.t.: 25685281 un/ vai nodarbinātības organizatori Gitu Konošonoku, e-pasts: gita.konosonoka@nva.gov.lv, mob.t.:28358972.

Datums 18. janvāris, 2022
Laiks13.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām "Food Union"

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā iespēju uzzināt par darba un karjeras iespējām uzņēmumā Akciju sabiedrība "RĪGAS…